تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۱
plusresetminus
حزب الله: از آنجا که افزایش ایمنی خودروهای تولیدی از مدت ها قبل در دستورکار سایپا قرار گرفته به تازگی شاهد هستیم که آمار سرقت خودروهای سایپا کاهش چشم گیری یافته است این امر موجب شده که مشتریان با اطمینان بیشتری محصولات سایپا را خریداری کنند...
۰
کد مطلب : ۲۹۲۵۶۵
افزایش ایمنی خودرو و رشد تیراژ تولید ماحصل تلاش شبانه روزی سایپا
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،از آنجا که افزایش ایمنی خودروهای تولیدی از مدت ها قبل در دستورکار سایپا قرار گرفته به تازگی شاهد هستیم که آمار سرقت خودروهای سایپا کاهش چشم گیری یافته است این امر موجب شده که مشتریان با اطمینان بیشتری محصولات سایپا را خریداری کنند.
گاگیک کشیشیان مدیر مهندسی سایپا در این باره می گوید گروه سایپا ضمن همكاری نزدیک با پلیس آگاهی، اقدامات بسیار موثری در راستای ارتقا ایمنی در برابر سرقت خودرو و قطعات آن انجام داده به گونه ای كه آمار سرقت محصولات این شركت به شدت كاهش داشته است.
وي ادامه داد: همواره خود را متعهد به بهبود مستمر كیفیت محصولات خود دانسته و به ويژه پس از دستور ویژه ریاست محترم جمهوری و در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم ارتقاء ايمنی و كيفيت خودرو، با برنامه ریزی و تعریف پروژه های مختلف موفق به ارتقا كیفیت، ايمنی و امنيت محصولات شده است.

کشیشان معتقد است در همین راستا و به منظور افزايش رضايت مشتريان گرامی، مدت زمان گارانتی و همچنین خدمات امدادی برای كلیه محصولات گروه، از ابتدای سال 1401 از دو سال (مطابق قانون) به سه سال افزایش یافته است.
او افزود: علیرغم استمرار تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی و صنعت خودرو، با وجود تعلیق 6 استاندارد در شواری عالی استاندارد، با برنامه ریزی های انجام شده كلیه محصولات آتی گروه خودروسازی سایپا منطبق با استانداردهای 85 گانه تقدیم مشتریان و ملت عزیز خواهد شد.
کشیشیان تصریح کرد: با همت و پشتكار جوانان نخبه و عزم جمعی همه اركان سازمان، گروه سایپا مفتخر است كه شاهین، ایمن ترین خودرو كشور را تقدیم كشور و ملت عزیز نموده است.
کشیشیان در خصوص اقدامات افزایش امنیت انجام شده در خانواده محصولات X200 گفت : جانمايی سامانه های ECU، ACU و ICU داخل اتاق و پشت داشبورد كه امكان دسترسی سارقين به اين اجزا را بسيار مشكل كرده و بنا به گزارش پليس آگاهی عملا سرقت اين قطعات در محصولات سايپا به صفر رسيده است.
او افزود: تبديل مكانيزم قفل درب ها از لينكی به كابلی و همچنين حذف دكمه قفل كن داخلی، كه موجب افزايش امنيت خودرو در بازكردن درب های خودرو از بيرون شده است و همچنین حذف قفل روی درب صندوق و قفل درب سمت شاگرد، به منظور محدوديت در  دسترسی سارقین به صندوق عقب و ورود به خودرو از دیگر اقدامات در محصولات خانواده ایکس 200 است.

علاوه بر افزایش ایمنی خودروهای تولیدی، سایپا درصدد تحویل به موقع خودروها است در واقع این شرکت نه تنها توانسته خودروهای پیش فروش شده و فروش فوری را به موقع تحویل دهد بلکه دربرخی مواقع زودتر از موعد مقرر به دست مصرف کنندگان رسانده است.
البته اشاره به این موضوع خالی از لطف نیست که با افزایش تیراژ خودروسازان، بسیاری از خودروهای این گروه صنعتی از قرعه کشی خارج شده و مصرف کنندگان می توانند به راحتی با مراجعه به کارخانه این خودروها را خریداری کنند این موضوع موجب شده که دغدغه مردم برای خرید خودرو کاهش یابد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین