تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۲
plusresetminus
حزب الله:رئیس نظام وظیفه عمومی فراجا از حذف وثیقه خروج از کشور مشمولان برای اربعین خبر داد و گفت: مشمولین غایب فقط با تعیین و مشخص کردن علت غیبت می‌توانند از کشور خارج شوند.
۰
کد مطلب : ۳۴۰۵۰۳
وثیقه خروج از کشور مشمولان وظیفه برای اربعین حذف شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،وی افزود: سربازان در کنار نیروهای پایور برای دفاع از استقلال تمامیت ارضی نقش مهمی را ایفا می‌کنند بنابراین جایگاهی که خدمت سربازی دارد جایگاه فوق العاده مهمی است و خدمت مقدس است.
سردار مهری در خصوص تسهیلات تردد مشمولین غیر غایب به کشور عراق گفت: دانشجویان، طلاب، مشمولان دارای برگه اعزام و یا افرادی که در مهلت قانونی قرار دارند می‌توانند بدون سپردن وثیقه از اول ماه محرم 17 تیرماه تا پایان ماه صفر 14 شهریور ماه از کشور به قصد زیارت عتبات و راهپیمایی اربعین استفاده کنند به صورت سامانه‌ای و هوشمند می‌توانند ثبت درخواست خروج از مرزهای هوایی، زمینی از طریق سامانه سخا با پلیس من یا سایت وظیفه عمومی ثبت کنند.تا کنون افرادی که ثبت نام داشتند توانستند از این تسهیلات استفاده کنند.

وی گفت: متولدین 1385 نیاز به ثبت درخواست ندارد و می‌توانند مستقیم به سامانه پلیس +10 مراجعه و درخواست گذرنامه و از کشور خارج شوند.
سردار مهری بیان کرد: کسانی که وارد سامانه می‌شوند و جواب مثبت برای خروج دریافت نکردند افرادی هستند که سال گذشته ثبت درخواست کردند ولی هنگام‌بازگشت ورودشان به کشور ثبت نشده این‌ها باید به نظام وظیفه استان خودشان مراجعه و این ثبت را درست کنند.
رئیس نظام وظیفه عمومی فراجا گفت: مشمولین غایب فقط با تعیین و مشخص کردن علت غیبت می‌توانند از کشور خارج شوند.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین