تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۶
plusresetminus
حزب الله: پزشکیان گفت: همه باید تلاش کنیم ایران درست شود و ایران برپایه حق و عدالت باید درست شود.
۰
کد مطلب : ۳۴۰۴۹۰
به خاطر حق و عدالت در مقابل هیچ قدرتی سرخم نخواهیم کرد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،مسعود پزشکیان صبح امروز در جمع اعضای ستاد انتخاباتی استان تهران، اظهار کرد: به خاطر حق و به خاطر عدالت در مقابل هیچ قدرتی سرخم نخواهیم کرد. همه حرف‌هایی که زدیم هم باور کنید شعار نبود، به آنها باور داریم، اما اینکه چقدر خواهیم توانست در این راه بایستم به شما و ما و مردم جامعه ما بازمی‌گردد.
وی افزود: متاسفانه رفتار‌هایی که عده‌ای به اسم اعتقاد و باور انجام دادند، مردم ما و جوانان را نسبت به آن‌چه که باور ماست، کمرنگ و شاید بی‌رنگ کردند. مگر می‌شود انسانی را پیدا کرد که حق‌طلب باشد، وقتی حق را می‌شنود حاضر باشد همه‌چیز خود را برایش قربانی کند، و کسی چنین انسان‌هایی را ببیند، اما از آنان خوشش نیاید و جای دیگری را برای خود قبله کند؟ مگر می‌شود؟
رئیس‌جمهوری منتخب گفت: اگر ما با مردم بر اساس عدالت و حق صحبت کنیم، اگر حق همه را بپذیریم و در اختیارشان قرار دهیم و حق‌شان را نخوریم حالا چه چپ باشند، چه راست، چه مذهبی، چه غیرمذهبی، چه مسلمان، چه غیرمسلمان، چه زن، چه مرد و چه جوان، چه پیر، اگر این کار را با مردم انجام دهیم چه کسی از ما ناراضی می‌شود؟ چه کسی از ما دلزده می‌شود؟
پزشکیان تصریح کرد: این ما هستیم که آبروی آن باور‌ها را می‌بریم، نه آن باورها. اگر ما بتوانیم زندگی، رفتار و برخورد و اخلاق ما در مسیری باشد که این ماه محرم و امام حسین (ع) به ما نشان می‌دهد، مطمئن باشید مملکت ما درست می‌شود، ارتباط ما باهم انسانی می‌شود و باهم منصفانه برخورد می‌کنیم. به جان هم نمی‌افتیم، تهمت و افترا نمی‌زنیم، دروغ نمی‌گوییم.
وی افزود: مثل آب خوردن دروغ می‌گوییم، وعده می‌دهیم و عمل نمی‌کنیم، هیچ فرضیه‌ای به اندازه این فرضیه در بین همه مردم مورد قبول نیست که وقتی کسی وعده می‌دهد و حرف می‌زند پای وعده و حرف خود بایستد.
پزشکیان با قدردانی از تمام کسانی که پای صندوق‌های رأی آمدند، اظهار کرد: همه باید تلاش کنیم ایران درست شود و ایران برپایه حق و عدالت باید درست شود. حق و عدالت، آزادگی و مردانگی، حق هرکسی و هر قومی و هر جنسیتی را اگر ناحق کنند باید فریاد بکشیم و جلویش بایستیم. به خاطر حق و عدالت در مقابل هیچ قدرتی سرخم نخواهیم کرد. نباید اجازه دهیم حق کسی خورده شود. این همان چیزی است که امام حسین (ع) به ما یاد داده‌اند و حضرت علی (ع) به ما گفته‌اند.
وی افزود: نه پست و نه مقام نه جایگاه برای من به عنوان یک فرد هیچ امتیازی نیست. آن‌چه که به آن معتقد بودم همچنان هستم. فقط بار سنگینی که شما مردم عزیز به دوش ما گذاشته‌اید به شدت سنگینی می‌کند. اگر مردم، نخبگان، کارشناسان، تولیدکنندگان، صنعتگران و فرهنگیان، عشایر و کشاورزان و مذهبیان و همه مردم ما نباشند امکان ندارد من به تنهایی کاری کنم.
وی تصریح کرد: در هر کجا باشیم، صادقانه با شما صحبت کردیم، این موقعیت‌ها نمی‌تواند ما را عوض کند، اگر قرار بود عوض شوم باید تا الان عوض می‌شدم‌. اگر قرار بود بخورم و ببرم و بدزدم تا الان می‌بردم و می‌خوردم نه اینکه الان با این سن بخواهم برای خودم و اطرافیانم کاری کنم.
رئیس‌جمهوری منتخب یادآور شد: من خدمتگزار همه و خاک پای همه ایرانیان هستم. به دنبال آن چیزی هستم که گفته‌ام. حرف‌هایم اینگونه نبود که بگویم، وعده بدهم تا به پستی برسم. باهم و به کمک یکدیگر باورها و اعتقاد خود را با قدرت در جامعه پیگیری خواهیم کرد. ما از نسلی نیستیم که تصور کنید دروغ خواهیم گفت. ما امام علی (ع) و امام حسین (ع) و راه انسان‌های آزاده و عدالت‌خواه و ظلم‌ستیز را ادامه می‌دهیم.
وی یادآور شد: به ما کمک کنید تا نگذاریم در جای‌جای این مملکت و در کل جامعه ظلمی و ستمی شود، حقی ناحق شود و مظلومی باشد و ما صدایش را نشنویم. باید صدایش را بشنویم و پیگیری کنیم.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین