تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۷
plusresetminus
حزب الله:معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج از برگزاری جلسه ای به منظور بررسی عملکرد مجموعه های مرتبط با هوشمندسازی و نحوه بکارگیری ماشین آلات خبر داد.
۰
کد مطلب : ۳۴۰۴۷۵
نحوه بکارگیری ماشین آلات در سازمان‌ها بررسی می‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،علی سلطانی مقدم د گفت: مقرر شده است ماشین آلات حوزه های خدمات شهری، عمران و زیباسازی به تجهیزات هوشمندسازی مجهز شوند.
سلطانی مقدم افزود: جلسه مذکور در همین راستا برگزار و مقرر شد برآورد ریالی مرتبط با هزینه های مربوط به بازسازی ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند حداکثر تا روز شنبه ۲۳ تیرماه به معاونت مالی و اقتصادی ارائه شود.
وی، تاکید کرد: همچنین ضروری است تعداد ماشین آلات مورد نیاز مناطق و سازمان ها مجدد مورد بازبینی قرار گرفته و گزارش آن در جلسه آتی ارائه شود.
به گفته این مسئول، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج موظف شده است به منظور اجرای این طرح، سامانه تعمیر و نگهداری ماشین آلات را تهیه کرده و در اختیار سازمان ها و اداره کل پشتیبانی قرار دهد.
معاون مالی شهردار کرج، خاطرنشان کرد:همچنین مقرر شد معاون خدمات شهری نسبت به برگزاری جلسه مشترک با مدیران مناطق جهت تعیین تکلیف اعتبارات مربوط به ماشین آلات اقدام کند.
طبق اعلام سلطانی مقدم، جلسه بعدی مرتبط با موضوع بررسی نحوه بکارگیری ماشین آلات در روز بیست و سوم تیرماه با حضور اعضاء تشکیل خواهد شد.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین