تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۶
plusresetminus
حزب الله:سبد دارایی‌های قابل توثیق در سامانه «ست» برای تسهیل دریافت تسهیلات، متنوع‌تر شد.
۰
کد مطلب : ۳۴۰۴۲۱
قابل توثیق‌ها در «ست» کدامند؟
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله به نقل از  روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، مشتریان و متقاضیان دریافت تسهیلات خرد از این بانک با توثیق انواع دارایی‌های خود در سامانه توثیق الکترونیکی دارایی «ست»، به ضامن دیگری نیاز ندارند.
سهام، اندوخته بیمه عمر و زندگی، واحدهای (یونیت) سرمایه‌گذاری صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت و سفته الکترونیک از جمله دارایی‌های قابل توثیق در سامانه «ست» بانک صادرات ایران تا به امروز هستند.
سهام در بازار اصلی به میزان 85 درصد ارزش آن و سهام در بازار فرعی به میزان 75 درصد ارزش و همچنین سهام عدالت، قابلیت توثیق در این سامانه را برای دریافت تسهیلات خرد دارند که باید اصل و سود تسهیلات را پوشش دهد.
دارایی‌هایی که به صورت الکترونیک در این سامانه توثیق می‌شوند، به صورت خودکار حداکثر 72 ساعت پس از اتمام پرداخت اقساط و تسویه تسهیلات، رفع توثیق می‌شوند.
متقاضیان دریافت تسهیلات دارای کد سجام بورسی می‌توانند با مراجعه به تارنمای سامانه «ست» به نشانی: set.bsi.ir از ارزش دارایی‌های راکد و سایر دارایی‌های قابل ارزش‌گذاری خود استفاده کرده و بدون نیاز به بازخرید یا فروش این دارایی‌ها، نسبت به وثیقه‌گذاری آنها در فرآیند دریافت تسهیلات اقدام کنند.
مدیریت بهینه ثروت، کاهش زمان وثیقه‌گذاری به صورت آنلاین، تنوع در ارائه وثایق، استفاده مناسب از دارایی‌های راکد و غیرمولد، امکان تغییر وثیقه، کاهش نیاز به مراجعه حضوری و آزادسازی بخشی از وثیقه متناسب با تعهدات رفع شده، از جمله مهمترین مزیت‌های سامانه توثیق الکترونیکی دارایی بانک صادرات ایران است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین