تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۹
plusresetminus
حزب الله:مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز اظهار کرد: با توجه به قابلیت‌های استان در زمینه توریسم ورزشی تلاش می‌شود تمام اختیارات و امکانات قانونی و وسایل حمایت از توریسم ورزشی را در استان فراهم کنیم.
۰
کد مطلب : ۳۴۰۳۸۲
البرز می‌تواند قطب رویدادهای گردشگری اتومبیلرانی باشد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، رحیم‌ خاکی در جمع فعالان اتومبیلرانی استان البرز ضمن قدردانی از تلاش‌های اردشیر درویشی به‌عنوان مدیر کانون جهانگردی و اتومبیلرانی استان البرز و مشاور اجرایی اداره کل میراث‌فرهنگی اظهار کرد: با تعامل و هم‌افزایی سعی می‌شود هر امکانی در هر جای استان برای برگزاری رویدادهای ورزشی ملی و بین‌المللی برای جذب توریست به‌ویژه در حوزه اتومبیلرانی انجام شود.
مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز ادامه داد: با توجه به اینکه ٧٠ درصد پتانسیل حوزه اتومبیلرانی کشور در البرز وجود دارد، این استان می‌تواند قطب برگزاری رویدادهای این حوزه باشد و برای این منظور نیاز به حمایت‌های دولتی و اداری است و اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز از هیچگونه حمایتی دریغ نمی‌کند.
خاکی افزود: توریسم ورزشی می‌تواند نقش اساسی در توسعه اقتصاد گردشگری استان داشته باشد و لازم است جانمایی مناسب برای برگزاری رویدادهای اتومبیلرانی با تعامل و همکاری منابع طبیعی و ورزش و جوانان و حوزه گردشگری برای توسعه زیر ساختی فراهم شود.
او ابراز امیدواری کرد که در دولت جدید نیز مانند دولت قبل گام‌های سریعتری برای توسعه گردشگری طی شود و از ظرفیت‌های نسل جوان برای اشتغالزایی، شادی‌آفرینی و توسعه اقتصادی استفاده شود.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین