تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۴
plusresetminus
حزب الله:سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: پرواز‌های بازگشت حجاج که از ابتدای تیرماه آغاز شده بود تا ۲۳ تیر به اتمام می‌رسد.
۰
کد مطلب : ۳۴۰۳۷۸
پرواز‌های حج ۲۳ تیر به اتمام می‌رسد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،حسام قربانعلی سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه روند بازگشت زائران از ابتدای تیرماه آغاز شده و تا ۲۳ تیرماه ادامه دارد گفت: تا به امروز ۸۷ هزار حاجی‌ به کشور بازگشته اند و تعداد باقی مانده زائران که حدود ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ نفر است طی سه روز باقی مانده به کشور بازمی گردند.
وی افزود: در تلاش هستیم میزان تاخیر ها را کاهش دهیم که خوشبختانه تا به امروز هم در چندین پرواز تعجیل داشته ایم.
او گفت: پروازهای حج امسال در ۲۱ ایستگاه هوایی کشور انجام شده و هدف امسال ما انجام پرواز در مناطق محروم کشور بوده است.
گفتنی است  روز گذشته هم  باصریان معاون عملیات شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران  درباره انجام پروازهای حج ایران ایر گفت: افزایش تعداد پروازها به نقاط کم برخوردار از اقداماتی بود که به صورت مرتب انجام شد. 
وی درباره عملیات بزرگ حج نیز توضیح داد: بیش از ۸۷ هزار زائر از ۲۱ ایستگاه پروازی در حج سال ۱۴۰۳ توسط این شرکت جابه‌جا شدند. 
به گفته معاون عملیات پرواز شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، آماده سازی ناوگان و تأمین قطعات مربوط به هواپیماها، افزایش رضایت مندی مشتریان، ارائه خدمات آموزشی به شرکت‌ها و ایرلاین‌های دیگر، همکاری با بخش خصوصی و بهینه‌سازی ساختمان‌های تحت بهره‌برداری از دیگر اقدامات شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در دولت سیزدهم بود.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین