تاریخ انتشارسه شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۳
plusresetminus
حزب الله: داوطلبان تنها تا ۲۰ تیر فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزشی کشور کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۳ خود را دریافت کنند.
۰
کد مطلب : ۳۴۰۳۱۰
چهارشنبه؛ آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۳
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،کارت ورود به جلسه نوبت دوم آزمون سراسری ۱۴۰۳ تا فردا ۲۰ تیر در سایت سازمان ملی سنجش قابل دسترس است و به داوطلبان توصیه می‌شود که زودتر کارت خود را دریافت کنند. 
در تمامی ۴۰۸ شهری که آزمون در آن برگزار می‌شود باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری وجود دارد که داوطلبان می‌توانند در روز چهارشنبه ۲۰ تیر به باجه‌های رفع نقص مراجعه کنند. برخی از اطلاعات در صورت مغایرت قابل رفع است که باید به سامانه مراجعه کنند.
برخی از نواقص کارت توسط خود داوطلب قابل رفع کردن است که داوطلب می‌تواند با ورود به کارپوشه آزمون سراسری خود در سایت سازمان ملی سنجش، اطلاعاتی که مغایرت دارد را ویرایش کند. اطلاعات شناسنامه‌ای قابل ویرایش نیست؛ زیرا سازمان ملی سنجش این اطلاعات را از سازمان ثبت احوال دریافت کرده است. اگر اطلاعات سال اخذ دیپلم، معدل و شبیه آن مغایرت وجود داشته باشد، نیاز است که فرد آن را در سامانه جامع آزمون سراسری آن را اصلاح کند.
اگر در کد دانش آموزی و محل اخذ دیپلم مغایرتی مشاهده شد٬ نیاز است که داوطلب به آموزش و پرورش منطقه خود مراجعه و آن را رفع کند. همچنین در صورت مشاهده مغایرت در بند جنسیت و معلولیت قطعا داوطلب باید به باجه رفع نقص مراجعه کند. در صورت نداشتن عکس، داوطلب باید با به همراه داشتن یک قطعه عکس به باجه رفع نقص مراجعه کند. در صورت مغایرت در سهمیه نیز باید به توضیحات ویرایش این بخش در اطلاعیه سازمان ملی سنجش مراجعه کنند.
داوطلبان رشته‌های هنر و رشته علوم ورزشی حتما باید هزینه شرکت در آزمون عملی این رشته‌ها را در صورت علاقمندی در بازه زمانی ۱۷ تا ۲۲ تیر پرداخت کنند. این داوطلبان حتما باید در یکی از دو نوبت کنکور سراسری سال ۱۴۰۳ و آزمون یکی از گروه‌های آزمایشی اصلی (علوم تجربی، علوم ریاضی و علوم انسانی) شرکت کرده باشند.
در نوبت صبح ساعت ۷:۳۰ دقیقه در حوزه‌ها بسته می‌شود و داوطلبان توجه داشته باشند که اگر دیرتر مراجعه کنند٬ اجازه ورود ندارند. برای آزمون بعدازظهر پنجشنبه نیز ساعت ۱۴ درب حوزه‌ها بسته می‌شود. وسایل الکترونیکی از هر نوع آن و چه روشن و چه خاموش به معنی تخلف است و منجر به محرومیت از آزمون می‌شود. در گروه علوم ریاضی و فنی دو دفترچه ارائه می‌شود. در گروه علوم انسانی هم دو دفترچه به داوطلبان داده می‌شود. در گروه علوم تجربی چهار دفترچه داده می‌شود که یک دفترچه مختص گروه بهیاری است. در گروه‌های زبان و هنر نیز تنها یک دفترچه داده می‌شود.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین