تاریخ انتشارسه شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۱
plusresetminus
حزب الله:بابک نوری بازیگر سینما و تئاتر گفت: رضا ایرانمنش همچنان ملاقات ممنوع است، اما اگر خوب شود و کار نکند در حقیقت می‌میرد.
۰
کد مطلب : ۳۴۰۳۰۹
رضا ایرامنش ملاقات ممنوع است/ کار کردن حالش را بهتر می‌کند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،بابک نوری بازیگر سینما و تئاتر بیان کرد: درحال حاضر حال رضا ایرانمنش خوب است؛ اما همچنان ملاقات ممنوع است. دکتر ملاقات رضا ایرانمنش را به دلیل اینکه خدایی نکرده استخوان‌های جدید بدن وی موجب عفونت نشود ممنوع کرده است؛ زیرا عمل، عمل سختی بود و استخوان لگن جابه‌جا شد. درحال حاضر راه رفتن برای رضا سخت است و نمی‌تواند راه برود؛ امیدوارم رضا ایرانمنش عزیز به زودی حال بهتری پیدا کند؛ زیرا کار کردن حال رضا را بهتر می‌کند و  رضا ایرانمنش در این شرایط جسمانی هم از کار کردن صحبت می‌کند.
وی ادامه داد: یک آدم مریض اگر خوب شود و بیکار باشد میمیرد. یعنی با جرئت و شناخت از رفیق سی سال ام، پس از این همه سال می‌گویم که اگر رضا ایرانمنش خوب شود، اما نتواند کار کند در حقیقت می‌میرد.
وی افزود: رضا ایرانمنش سال گذشته فیلمی با عنوان خاور ساخت که بازیگرانش ندا حسینی، فخرالدین صدیق‌شریف و خود بنده بودم. این فیلم کوتاه داستان فردی بود که به قتل رسید. در این فیلم من نقش برادر بزرگ را داشتم و باید تا ۱۸ سالگی در زندان می‌ماندم. افرادی که به تماشای این فیلم نشستند از درخشانی و تاثیرگذاری این فیلم گفتند. درحال حاضر هم وی به دنبال ساخت فیلمنامه پلک است و دوست دارد این اثر را بسازد.
بابک نوری بیان کرد: رضا ایرانمنش توانایی ساخت فیلم را دارد و حتی یک فیلم بلند به نام فراموشی‌ ساخته است ولی دغدغه اصلی اش ساخت یک فیلم سینمایی برای اکران است. البته بچه‌های اوج تماس گرفتند و احوال پرسی کردند و دیگر دوستان بابت بحث مالی تماس گرفتند، من در پاسخ تماس‌ها و کمک دوستان گفتم نه و خواهش دارم کمک کنید تا رضا کار پیدا کند. رضا با وضعیت فعلی توانایی رفتن از این دفتر به آن دفتر برای پیدا کردن کار را ندارد و خواهشم از دوستان این است که اگر توانایی دارید کمکش کنید.
وی تاکید کرد:  بنده از شما که همکار رسانه‌ای هستید و تریبیونی که شنیدن صدا دارید می‌خواهم که اعلام کنید، رضا دلش می‌خواهد کار کند؛ دوستان اگر نگران رضا ایرانمنش هستند کمک کنند تا رضا کار کند. ۱۹ روز است که رضا در بیمارستان است و هیچکس دلش نمی‌خواهد او در این محیط بماند ولی واقعا اگر رضا از بیمارستان مرخص شود و شرایط کاری محیا شود حال او بهتر خواهد شد نمی‌دانم چگونه درخواست کنم و امیدوارم  یک سری از بزرگان پیشنهادی دهند تا رضا بیاید و کار کند.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین