تاریخ انتشارسه شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۴
plusresetminus
حزب الله: پزشک رئیس جمهور آمریکا درباره گزارش برخی رسانه‌ها در خصوص بازدید یک متخصص بیماری پارکینسون از کاخ سفید توضیح داد.
۰
کد مطلب : ۳۴۰۲۵۶
پزشک بایدن درباره ویزیت متخصص مغز و اعصاب توضیح داد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،پس از اینکه کارین ژان پیر، سخنگوی مطبوعاتی از توضیح وضعیت فیزیکی جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا امتناع کرد، کوین اوکانر، پزشک بایدن نامه‌ای منتشر کرد که در آن دلایل بازدید یک متخصص بیماری پارکینسون از کاخ سفید را توضیح داد.
پزشک بایدن تصریح کرد که دکتر کوین کانارد، متخصص پارکینسون، برای فیزیک سالانه رئیس جمهور انتخاب شد نه به این دلیل که او یک متخصص اختلال حرکتی است، بلکه به این دلیل که او یک متخصص مغز و اعصاب بسیار حاذق در والتر رید (بیمارستان نظامی) و در سراسر وزارت بهداشت نظامی است. 
وی افزود که کانارد از سال ۲۰۱۲ مشاور نورولوژی (عصب شناسی) در واحد پزشکی کاخ سفید بوده است.
کوین اوکانر همچنین گفت که کانارد تنها متخصص مغز و اعصابی است که از زمان روی کار آمدن بایدن سه بار او را معاینه کرده است و ویزیت بیماران در کاخ سفید کاری است که دکتر کانارد ۱۰ سال است که انجام می‌دهد.
پیشتر، وال استریت ژورنال با استناد به گفته‌های بازدیدکنندگان کاخ سفید گزارش داد، کوین کانارد، متخصص بیماری پارکینسون، در مجموع بین مارس تا ژوئیه سال جاری هشت بار به کاخ سفید رفته است و یک ملاقات با پزشک شخصی جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا داشته است.
عملکرد ضعیف بایدن در مناظره با رقیب جمهوری خواه خود به شدت مورد انتقاد دموکرات‌ها قرار گرفته و تا کنون ۵ عضو دموکرات کنگره صراحتا خواستار کناره‌گیری او شده‌اند. بایدن در توجیه خود می‌گوید حین مناظره به دلیل سرماخوردگی شدید و خستگی ناشی از پرواز با هواپیما رمقی نداشته است. بایدن درخواست‌ها برای کناره‌گیری را رد کرده است و می‌گوید فکر نمی‌کند کسی بیشتر از او واجد شرایط ریاست جمهوری باشد.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین