تاریخ انتشاردوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۴
plusresetminus
حزب الله:بر اساس مصوبه دولت در خرداد ۱۴۰۲، مقرر شد هر سال از نیمه آذر تا نیمه اسفند، هر مشترک گاز بخش خانگی که بیش از ۱۰ درصد صرفه‌جویی کند، شامل تخفیف و پاداش صرفه‌جویی شود.
۰
کد مطلب : ۳۴۰۱۷۰
کدام مشترکان مشمول تخفیف گازبها شدند؟
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،جواد اوجی، وزیر نفت، هفته گذشته از بهره‌مندی بیش از ۱۷ میلیون مشترک از پاداش صرفه‌جویی گاز خبر داد که معادل ۶۰ درصد کل مشترکان گاز کشور (حدود ۲۵ میلیون) است.
 
طبق توضیحات او، وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران پرداخت ٣ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان پاداش صرفه‌جویی به ۱۷ میلیون مشترک گاز کشور را از هفته گذشته آغاز کردند.
 
اما این دسته از مشترکان چطور از این پاداش بهره‌مند شدند؟ بر اساس مصوبه دولت در خرداد ۱۴۰۲، مقرر شد هر سال از نیمه آذر تا نیمه اسفند، هر مشترک گاز بخش خانگی که بیش از ۱۰ درصد صرفه‌جویی کند، شامل تخفیف و پاداش صرفه‌جویی شود.
 
ازاین‌رو، بیش از ۱۷ میلیون و ۴۰۰ هزار مشترک همسو با اجرای این مصوبه، زمستان پارسال با وجود سرمای قابل توجه به‌ویژه در ماه‌های بهمن و اسفند، از این تخفیف و پاداش صرفه‌جویی بهره‌مند شدند.
 
در این مدت بیش از ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون مترمکعب گاز معادل ۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان صرفه‌جویی شد که مشترکان از هفته گذشته در قبض‌های خود، این پاداش را مشاهده می‌کنند.
منبع : وزارت نفت
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین