تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۱
plusresetminus
حزب الله:مصطفی کارخانه که بیشتر به عنوان چهره‌ای والیبالی شناخته می‌شود در مورد حضورش در هیات مدیره استقلال گفت: نمی‌خواهم که برای استقلال مربیگری کنم بلکه تجربیاتی در ورزش دارم که مثل یک سرباز و با تمام وجودم در خدمت باشگاه استقلال هستم.
۰
کد مطلب : ۳۴۰۱۳۹
کارخانه: برادران مجیدی را تشویق کردم فوتبالیست شوند/ مهم این است که الان استقلالی‌ام
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،مصطفی کارخانه مشاور عالی فنی رئیس و دبیر کمیته فنی فدراسیون والیبال به تازگی به عنوان عضو هیات مدیره استقلال معرفی شده است.
کارخانه که بیشتر چهره‌ای والیبالی دارد در مورد حضورش در استقلال به ایسنا گفت: قبل از اینکه والیبالیست باشم، سال‌های سال ‌فوتبالیست بودم و در سطح تیم ملی منتخب نیروهای مسلح فعالیت داشتم. با مربیان بزرگی چون علی جباری، پرویز مظلومی، غلام فتح‌آبادی، ‌محمدباقر رحیمی کار کردم. در مسابقات نیروهای مسلح با بازیکنان بزرگی چون حسین فرکی و غفور جهانی فوتبال بازی کردم. از طرفی دو سال مدیرعامل باشگاه پیکان و پنج سال عضو هیات مدیره باشگاه صبا باتری بودم. اتفاقات خودم را فوتبالی می‌دانم.
او با بیان اینکه به هر حال مسیرش والیبالی شد، افزود: آقایان فرزاد و فرهاد مجیدی پیش من والیبال تمرین می‌کردند که خودم تشویق‌شان کردم فوتبال‌تان بهتر است و به فوتبال رو آوردند. با فوتبال غریب نیستم و چند رشته‌ای هستم. نمی‌خواهم که برای استقلال مربیگری کنم بلکه تجربیاتی در ورزش دارم که مثل یک سرباز و با تمام وجودم در خدمت باشگاه استقلال هستم و آمده‌ام تا هر آنچه تجربه کرده‌ام به باشگاه استقلال و هلدینگ خلیج فارس کمک کنم.
کارخانه در مورد اینکه استقلال قصد دارد تیم والیبال خود را تشکیل بدهد، بیان کرد: امسال چنین برنامه‌ای وجود ندارد. چند جا از قول من چنین حرفی زده‌اند که تکذیب می‌کنم. به هیچ عنوان نگفتم که امسال استقلال تیم والیبال می‌دهد. اصلا تیمی ندارد که بدهد. برای سال‌های بعد هیات مدیره باشگاه باید مصوب کند و دست من به تنهایی نیست. باید ببینیم در سال‌های بعد به چه صورت می‌شود.
او در واکنش به اینکه پیش از این گفته بود پرسپولیسی است اما الان می‌گوید طرفدار استقلال است، بیان کرد: در یک جمعی بودم که اکثرا پرسپولیسی بودند، ‌از من سوال کردند که برای اینکه آن‌ها خوششان بیاید آنگونه گفتم. مهم این است که الان استقلالی هستم و به استقلال متعهد شده‌ام. هر دو تیم را دوست دارم و همواره گفته‌ام هر دوتیم باید باشند. با مربیان، طرفداران و جامعه هر دو تیم رفیق هستم.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین