تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۹
plusresetminus
حزب الله:سعید جلیلی در جمع حامیان خود گفت: فضای دوستی و همدلی را که ایجاد شده قدر بدانیم و دچار حاشیه نشویم.
۰
کد مطلب : ۳۴۰۰۸۰
جلیلی: فضای دوستی و همدلی که ایجاد شده را قدر بدانیم
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،اجتماع حامیان سعید جلیلی نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با حضور این نامزد انتخابات، محسن منصوری و جمعی از فعالان ستاد‌های انتخاباتی او در مسجد امام صادق (ع) تهران برگزار شد.
منصوری: در انتخابات یاد گرفتیم از هم حمایت کنیم
محسن منصوری در بخشی از این اجتماع عنوان کرد: در انتخابات یاد گرفتیم که با همکاری یکدیگر برای سربازی حضرت آقا فعالیت کنیم و یاد گرفتیم که اگر هدفمان ک هدف مقدس باشد خدا نیز به آن برکت می‌دهد.
وی افزود: ما تدارکی برای انتخابات ندیده بودیم و ننشسته بودیم از سال‌ها قبل کار تشکیلاتی یا هزینه آنچنانی انجام دهیم. 
رئیس ستاد انتخابات جلیلی عنوان کرد: آقای دکتر جلیلی دیروز و پریروز با اختلاف ترند اول توییتر بود علت آن وجود شبکه متدین، مومن و معتقد مردمی بود که به صورت خودجوش پای کار انقلاب ایستاده است و باید این سرمایه را حفظ کنیم.
وی ادامه داد: همچنین؛ از نظر تبلیغی جریان گسترده تبلیغی تا دل روستا‌ها و شهر‌ها کشیده شد و از این سرمایه‌ای که به لطف خداوند متعال ایجاد شده باید استفاده کنیم.
منصوری تاکید کرد: توهین‌ها و تخریب‌هایی که اتفاق افتاد طبیعت انتخابات است، اما یاد گرفتیم از هم حمایت کنیم و پشت هم بایستیم و این‌ها سرمایه‌ای است که در جریان‌های مومن و انقلابی روز به روز دارد تقویت می‌شود.

جزئیات دیدار سعید جلیلی با رهبر انقلاب

در ادامه، سعید جلیلی گفت: آنچه امروز این جمع را کنار یکدیگر جمع کرده است این نیست که یک حرکت صرف سیاسی برای یک شخص باشد بلکه حرکت بسیار فراتر از این است.
وی افزود: این حرکت یک حرکت و کار بزرگ است که کمک می‌کند تا شما در این عرصه‌ای که می‌خواهید برای دین خدا سربازی کنید، این بستر را برای شما فراهم می‌کند تا این کار را انجام بدهید لذا این کار فراتر از یک موضوع یا جمع‌شدن رای یک فرد در عرصه‌ای محدود یا خاص است بلکه یک حرکت عظیم است.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به دیدار چند ساعت قبل خود با رهبر معظم انقلاب اسلامی عنوان کرد: در ملاقاتی که عصر امروز با نایب امام زمان رهبری معظم انقلاب داشتم، ایشان از فعالیت‌های شما در ایام انتخابات رضایت داشتند. رویکرد تبیینی که در عرصه انتخابات صورت گرفت و اگر ایجاد زمینه برای شور و شوق مردمی در انتخابات انجام شد، همانگونه که خدمت رهبر انقلاب هم عرض کردم نتیجه کار شما بوده است.
وی ادامه داد: جمع زیادی از جوانان عزیزان پیشکسوتان خانم‌های محترم و آقایان گرامی و نوجوانان ما در هر کجا که می‌رفتیم با وجود همه مشکلات با همه اخلاص، مجاهدت و صداقت به یاری دین خدا برخاسته بودید. این دعایی که امام رضا علیه السلام به ما تعلیم فرمودند که در زمان غیبت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف بخوانید؛ «خدایا، ما را در حزب امام زمان قرار بده.»
جلیلی افزود: هنگامی که به امر امام زمان قیام کنید آنگاه در حزب امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف قرار خواهید گرفت. آنجا بیان می‌کنند که از خدا بخواهید که دچار تنبلی و سستی نشوید.
نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار کرد: حرکتی که شما انجام دادید در حد خودم به عنوان برادر کوچکتر شما گواهی می‌دهم که کار شما یک کار مجاهدانه و مخلصانه بود که برای فرد یا یک کار سیاسی نبود بلکه همه حرکت انجام شده همانگونه که حضرت امام حسین علیه السلام فرمودند آنچه از جانب ما صورت می‌گیرد از جنس رقابت برای کسب قدرت و ثروت نیست بلکه برای اصلاح در سرزمین‌های خدا است و افرادی که به آنها ظلم و ستم شده است، رها شوند و حدود الهی برپا شود.
وی افزود: اگر نسبت به این موضوع اشراف داشته باشیم و همه شما درک عمیقی از آن دارید که نشانه آن پای کار آمدن همه شماست، این حرکت یک حرکت بزرگ و مستمر است که تابعی از نوسانات سیاسی روز نیست بلکه یک حرکت جدی است.
جلیلی عنوان کرد: به خاطر دارم سال ۹۲ در چنین جلسه‌ای عنوان کردم که کار ما تازه شروع شده است. واقعاٌ این کار را با همین نگاه دنبال کردیم که با وجود اتمام انتخابات امروز عرض می‌کنم کار ما خیلی وقته شروع شده است و کار بزرگی است.
وی ادامه داد: کار ما خیلی وقت است که شروع شده و با قدرت ادامه خواهد داشت و این‌گونه نیست که بگوییم این کار در یک نقطه تمام شد، چون این کار یک کار بزرگ است، رهبری معظم انقلاب در پیامی که درباره انتخابات خطاب به رئیس جمهور منتخب صادر فرمودند بیان کردند که یک افق بلند و روشن را در نظر داشته باشید.
جلیلی تاکید کرد: این تعبیر ایشان بود که در این قضیه شما افق‌های بلند و روشن را در نظر بگیرید. افتخار جمع شما بود که در فضایی که همه می‌خواستند القای ضعف، مشکلات و ناامیدی کنند، گفتمانی که شما پرچم آن را برافراشته و پیگیری می‌کردید همان فرمایش رهبر معظم انقلاب بود که شما افق‌های بلند و روشن را در نظر داشتید؛ لذا توانستید ۱۴ میلیون نفر از مردم را در این فضا همراه کنید که کار بسیار ارزشمندی است.
وی افزود: اگر همه ما از این موضوع درک داریم این حرکت یک حرکت بزرگی است که پایان نیافته، بلکه کار ما خیلی وقت است شروع شده و با قوت ادامه خواهیم دادید.
جلیلی گفت: شما افق‌های بلند و روشن را نگاه می‌کردید و کار‌های عظیمی را برای ایجاد شور و شوق انتخاباتی انجام دادید و توانستید ۱۴ میلیون نفر را در این انتخابات با خود همراه کنیم.
وی ادامه داد: فضای دوستی و همدلی را که ایجاد شده قدر بدانیم و دچار حاشیه نشویم.
نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار کرد: ساعاتی پیش با جناب آقای پزشکیان جلسه داشتم و به ایشان گفتم ما وظیفه خود می‌دانیم که در مسیر انقلاب، مسیر کشور و قوای سه‌گانه از جمله دولت و رئیس جمهور محترم منتخب کمک کنیم و این وظیفه ما است.
به گفته وی، اگر جایی دیدیم که خطایی اتفاق می‌افتد در جایگاه خودمان مسئول هستیم کمک کنیم تا آن خطا اصلاح شود. نباید سکوت کنیم و بگوییم رقیب ما بوده است.
جلیلی با بیان اینکه دولت سایه بر مبنای گفتمان دینی است، گفت: دولت سایه در دولت رقیب اگر هست برای دولت رفیق هم هست.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین