تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۲
plusresetminus
حزب الله: شهربانو منصوریان قهرمان ووشو کشورمان از پاداش‌های وزارت ورزش ابراز نارضایتی کرد.
۰
کد مطلب : ۳۴۰۰۷۴
منصوریان: به جای پاداش سکه، ۵ میلیون تومان به ورزشکاران دادند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،شهربانو منصوریان کاپیتان تیم ساندای بانوان کشورمان  درباره انتخاب مجدد  امیرصدیقی برای ریاست فدراسیون ووشو اظهار کرد: صدیقی با اکثریت آرا به عنوان رئیس فدراسیون ووشو انتخاب شد. من به صدیقی رای دادم، چون در ۴ سال عملکرد خوبی در ووشو داشت. او هر چه ورزشکاران بخواهند فراهم می‌کند و بین پسران و دختران فرق نمی‌گذارد و به دختران بیشتر از پسران می‌رسد و هوای ما را بیشتر دارد. زمانی که ما گفتیم حوصله مان در خوابگاه سر می‌رود و تلویزیون می‌خواهیم، آقای صدیقی  برای درست کردن خوابگاه نزدیک به ۲ میلیارد تومان هزینه کرد. ما در فدراسیون ووشو مشکلی نداریم، اما فقط در کمیته آموزش مشکل داریم. فردی که در کمیته آموزش است به رئیس‌های هیئت‌ها و مربیان بی احترامی می‌کند.
او افزود: تیم ملی ووشو به مسابقات بریکس رفته بود، اما جایزه‌ای برای این رقابت‌ها در نظر نگرفتند. چرا سکه‌ای که ۴۲ میلیون است معادلش ۵ میلیون به ورزشکاران می‌دهند؟ ما به مسابقات جهانی و بازی‌های آسیایی می‌رویم و عمرمان را برای مسابقات می‌گذاریم، اما به جای دادن سکه به ما ۵ میلیون تومان می‌دهند. ما به مسابقات بریکس رفتیم، اما  وزارت ورزش پیراهن یکدست به تیم‌های ورزشی نداد.
منصوریان درباره اینکه این همه اعتراض به جایی نرسیده است، گفت: من عضو کمیسیون ورزشکاران هستم و زمانی حرف ما ارزش دارد که آن ۴ رای را بدهیم. اگر علی نژاد رئیس کمیته ملی المپیک می‌شد درد ورزشکار را بیشتر می‌فهمید، اما رئیس فعلی هیچ حرکتی نکرده است. من ماهی یک میلیون از صندوق حمایت از ورزشکاران می‌گیرم. اکنون ورزشکار با کشور‌های دیگر می‌جنگد و در نهایت برنده می‌شود و معلوم می‌شود قدرت ایران بالاتر است، اما متاسفانه یک عده‌ای به دنبال صندلی و جایگاه هستند.
ملی پوش ووشو بانوان کشورمان درباره اینکه از رئیس جمهور جدید کشورمان چه انتظاری دارد، بیان کرد: من با دختر پزشکیان صحبت کردم و گفتم که نماینده ورزشکاران هستم و در کمیسیون ورزشکاران حضور دارم و زمانی که رای اعضای کمیسیون بخواهند هوای ما را دارند در غیر این صورت توجهی به ما نمی‌کنند. دختر پزشکیان باور نمی‌کرد که حقوق ما در صندوق حمایت از ورزشکاران یک میلیون تومان است.  
منصوریان درباره اینکه چه زمانی از دنیای حرفه‌ای ووشو خداحافظی می‌کند، گفت: طبق قانون تا ۴۰ سالگی می‌توانم مبارزه کنم و با توجه به اینکه به این سن نزدیک می‌شوم بعد از ۲ مسابقه بین المللی فقط در لیگ برتر می‌توانم مسابقه بدهم. در حال حاضر تصمیم خداحافظی از ووشو را ندارم. 
 
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین