تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۶
plusresetminus
حزب الله:برخلاف المپیک‌های قبلی که معمولاً درباره تعداد مربی اعزامی به مسابقات محدودیت وجود داشت، این بار کشتی بحث و جدلی در این مورد ندارد.
۰
کد مطلب : ۳۴۰۰۷۱
کدام مربیان تیم ملی کشتی به المپیک می‌روند؟
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، رقابت‌های کشتی بازی‌های المپیک 2024 طی روزهای 15 تا 21 مرداد ماه 1403 در پاریس برگزار می‌شود و کشتی ایران با 11 سهمیه در این رقابت‌ها شرکت خواهد کرد.
در رشته فرنگی که تیم کامل به رقابت‌ها اعزام می‌شود، مهدی محسن‌نژاد در 60 کیلو، سعید اسماعیلی در 67 کیلو، امین کاویانی‌نژاد در 77 کیلو، علیرضا مُهمدی در 87 کیلو، محمدهادی ساروی در 97 کیلو و امین میرزازاده در 130 کیلوگرم ملی‌پوش هستند و در رشته آزاد که تیم ملی در وزن 57 کیلوگرم سهمیه نگرفت، رحمان عموزاد در 65 کیلو، یونس امامی در 74 کیلو، حسن یزدانی در 86 کیلو، امیرعلی آذرپیرا در 97 کیلو و امیرحسین زارع در 125 کیلوگرم اعضای تیم ملی را در المپیک تشکیل می‌دهند.
برخلاف روال ادوار گذشته که معمولاً محدودیت‌های زیادی در مورد تعداد مربیان اعزامی وجود داشت و گاهاً این مسئله ایجاد کدورت و ناراحتی می‌کرد، این بار با توجه به سهمیه کسب شده و پیگیری فدراسیون کشتی، همه اعضای کادر فنی راهی پاریس خواهند شد، چرا که تعداد نفرات اعزامی با توجه به کسب 11 سهمیه زیاد است و امکان همزمانی رقابت کشتی‌گیران وجود دارد.
به این ترتیب در کشتی فرنگی حسن رنگرز به‌عنوان سرمربی، حسن حسین‌زاده، مجید رمضانی، طالب نعمت‌پور و فرزاد ایمانعلی‌زاده به‌عنوان مربی، دکتر بهمن میرزایی به‌عنوان مربی بدنساز و جمال حق‌پناه به‌عنوان ماساژور در المپیک حضور خواهند داشت.
در کشتی آزاد نیز محسن کاوه به‌عنوان سرمربی، احسان امینی، مهدی تقوی و اباذر اسلامی به‌عنوان مربی، عباس خدایاری به‌عنوان مربی بدنساز و سجاد امیری به‌عنوان ماساژور تیم را همراهی خواهند کرد.
دکتر امیر حمزه به‌عنوان روانشناس و اباذر حبیبی‌نیا به‌عنوان متخصص تغذیه مشترکاً دو تیم آزاد و فرنگی را در بازی‌های المپیک 2024 همراهی خواهند کرد.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین