تاریخ انتشارشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۹
plusresetminus
حزب الله:باشگاه پرسپولیس مذاکرات جدی محرمانه خود با سه دروازه بان داخلی و خارجی را به طور جدی دنبال می‌کند.
۰
کد مطلب : ۳۴۰۰۲۲
مذاکره محرمانه پرسپولیس با سه گزینه
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،باشگاه پرسپولیس پس از فسخ یکطرفه قرارداد علیرضا بیرانوند در سازمان لیگ تصمیم خود برای شکایت از او و پیگیری پروژه انتخاب جانشین برای دروازه بان تیم ملی ایران را گرفت.
آنها ابتدا سراغ گزینه اول و آخر داخلی خود با توجه به وضعیت قراردادی آنها رفتند تا محمدرضا اخباری را با توجه به وجود بند فسخ قرارداد با گل گهر سیرجان راضی به پیوستن به این تیم کنند.
اخباری برای مذاکره نهایی با پرسپولیس منتظر تعیین تکلیف آخرین وضعیت بیرانوند است و نمی‌خواهد در تیمی بازی کند که با حضور بیرانوند احتمال نیمکت نشینی‌اش بالا می‌رود.
از سوی دیگر برای دریافت رضایت‌نامه خود باید مبلغ سنگینی را به گل گهر پرداخت کند که فعلاً وارد مذاکره با باشگاه سیرجانی نشده است.
همچنین باشگاه پرسپولیس با توجه به در اختیار داشتن احمد گوهری پس از یک فصل حضور قرضی در آلومینیوم تصمیم دارد گلر دیگری را از کشور‌های آسیایی یا اروپایی به خدمت بگیرد.
در حقیقت با قطعی شدن جدایی بیرانوند اخباری گزینه نخست پرسپولیس خواهد بود و همزمان با او مذاکره با دو گلر خارجی نیز جریان دارد تا زمان کمتری را برای تعیین دروازه‌بان‌های فصل آینده صرف کند. باید دید تکلیف نهایی بیرانوند با پرسپولیس به کجا ختم می‌شود تا آنها نیز اقدام به جذب دروازه‌بان‌های خود کنند.
باشگاه پرسپولیس تنها تا پایان هفته جاری منتظر عذرخواهی رسمی بیرانوند برای بازگشت می‌مانند و سپس سراغ گزینه‌های خود و ادامه شکایت از بیرانوند خواهند بود.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین