تاریخ انتشارشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۸
plusresetminus
حزب الله:رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: با فرارسیدن ماه محرم و صفر، بیش از ۸ هزار تن برنج، شکر، گوشت قرمز و مرغ بین هیئت‌های مذهبی تهران توزیع می‌شود.
۰
کد مطلب : ۳۴۰۰۲۱
بیش از ۸ هزار تن اقلام موردنیاز هیئت‌های مذهبی توزیع می‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، جبرئیل برادری درباره تخصیص سهمیه تنظیم بازار اقلام و کالاهای ضروری ویژه محرم برای هیئت‌های مذهبی گفت: این کالاها شامل برنج، گوشت قرمز و شکر است.
به گفته او، اقلام با معرفی نامه سازمان تبلیغات و امور مساجد جهت اقامه عزای سید الشهدا (ع) به هیئت های مذهبی عرضه می‌شود.
برادری ادامه داد: امسال برای هیئت های مذهبی در استان تهران ۷۵۰ تن گوشت قرمز، ۲۶۵۰ تن گوشت مرغ، ۳۲۰۵ تن برنج و ۱۴۰۰  تن شکر در نظر گرفته شده است.
او با اشاره به نحوه توزیع اقلام بین هیئت‌های مذهبی افزود: بنابر برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به منظور توزیع مناسب و بهینه این اقلام مقرر شده توزیع این کالاها با معرفی نامه امور مساجد و همچنین سازمان تبلیغات اسلامی در سطح شهر تهران و مباشرین درسطح شهرستان صورت گیرد.
 برادری ادامه داد: هیئت های مذهبی می توانند با در دست داشتن معرفی نامه به سردخانه های تهرانپارس و هشت شهریور برای دریافت گوشت قرمز منجمد و مباشرین سازمان تبلیغات و امور مساجد برای دریافت برنج و شکر مراجعه کنند.
رئیس جهاد کشاورزی تهران درخصوص قیمت این کالاها گفت: برنج با قیمت هرکیلوگرم ۳۵ هزارتومان، شکر ۴۲هزار و ۵۰۰ تومان، گوشت قرمز منجمد ۳۰۰هزارتومان و گوشت مرغ منجمد ۶۵ هزار و ۷۰۰ تومان در این طرح عرضه خواهد شد.
او با بیان اینکه توزیع اقلام تا پایان صفر ادامه دارد، گفت: با این توزیع مناسب آن در راستای رفع نیاز هیئت‌های مذهبی و برپایی مجالس سیدالشهدا (ع) قدمی برداشته باشیم.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین