تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۱
plusresetminus
حزب الله: معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری کرج گفت: در راستای همکاری شهرداری کرج با اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کرج، به مناسبت هفته گرامی‌داشت محیط زیست که با محوریت شعار "سهم من در تداوم حیات" انتخاب شد، اقدامات اطلاع رسانی لازم از طرف مدیریت شهری کرج انجام گرفت.
۰
کد مطلب : ۳۳۸۳۸۹
پویش گرامی‌داشت محیط زیست با شعار "سهم من در تداوم حیات" اجرا شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، حسین دقیقیان معاون محیط زیست و خدمات شهرداری کرج با اعلام این خبر افزود: در سال جاری پویش گرامی‌داشت هفته محیط زیست با شعار "سهم من در تداوم حیات" اجرا شد و مدیریت شهری کرج در راستای ترویج، آگاهی بخشی و اشاعه فرهنگ صیانت از محیط زیست  اقدام به اطلاع‌رسانی در سطح شهر و فضای رسانه‌ای کرد.

وی افزود: در این زمینه اقداماتی همچون نشر اخبار در رسانه‌های مرتبط، ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و آموزشی با محوریت شعار مذکور و در نهایت بازتاب اقدامات صورت گرفته توسط مجموعه مدیریت شهری کرج و معاونت خدمات شهری صورت گرفت.  

دقیقیان تأکید کرد: حفاظت از محیط زیست یک دغدغه مهم و بنیادین برای تمامی شهروندان  است و در این راستا شهرداری کرج خصوصاً معاونت محیط زیست و خدمات شهری نه تنها در یک هفته که در کل سال برای  صیانت از محیط زیست اقدامات لازم را انجام می‌دهد.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین