تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۷
plusresetminus
حزب الله:رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: مشخصات بیش از هزار قلم کالای مسروقه کشف شده استان برای شناسایی توسط مالباختگان در سامانه نما منتشر شد.
۰
کد مطلب : ۳۳۸۳۷۱
کالای سرقتی خود را در سامانه نما جستجو کنید
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سرهنگ حکمت اله شجاعی روز سه شنبه ۲۲ خرداد اظهار کرد: این کالاها در سامانه نما پلیس آگاهی برای اطلاع مالباختگان به نمایش گذاشته شده است.
وی اضافه کرد: اکنون بیش از ۱۵۰ درخواست جدید مالباختگان به پلیس آگاهی استان البرز برای شناسایی اموال سرقتی ارجاع شده است.
وی یادآورشد: مالباختگان تا پیش از راه اندازی سامانه نما برای شناسایی اموال مسروقه خود به پلیس آگاهی مراجعه می‌کردند که فعالیت این سامانه علاوه بر عدم مراجعه به مقر پلیس، دسترسی سریع به اطلاعات اموال کشف شده را آسان کرده است.
سرهنگ شجاعی بیان کرد: در این سامانه قسمتی از شماره سریال اموال کشف شده با عکس کالای کشف شده بارگذاری شده که مالباختگان می‌توانند برای ورود به سامانه نما کد ملی خود را وارد کنند و پس از انتخاب استان مورد نظر سریال کالای سرقت شده را وارد تا اصالت کالا مشخص شود.
رئیس پلیس آگاهی البرز افزود: مالباختگان شماره سریال اموال به سرقت رفته خود را به این سامانه اعلام کنند تا به محض کشف آنها، اطلاع رسانی سریع صورت گیرد.
سامانه نما ابزاری برای ثبت مشخصات و شماره سریال کالای مسروقه است که به وسیله آن مالباختگان می‌توانند به صورت مجازی کالاهای کشف را رصد کنند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین