تاریخ انتشاردوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۱
plusresetminus
معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش دنبال هیچ کاندیدایی در انتخابات فدراسیون دوومیدانی نیست و انتخابات به درخواست خود مجمع بعد از انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
۰
کد مطلب : ۳۳۸۳۲۱
اسبقیان: احسان حدادی گزینه وزارت ورزش نیست/ VAR قبل از شروع لیگ می‌رسد
 محمدشروین اسبقیان در پایان مجمع عمومی فدراسیون دوومیدانی در جمع خبرنگاران بیان کرد: دستور  وزیر ورزش بر این است که فدراسیون‌ها سریعا تعیین تکلیف شوند. فدراسیون دوومیدانی یکی از مهمترین فدراسیون‌های ماست و برنامه ریزی کرده بودیم که امروز ۲۱ خرداد برگزار شود. قرار بود تا ۲۴ ساعت قبل احراز صلاحیت کاندیداها به ما اعلام شود اما تعداد زیادی اعلام نشد و با هماهنگی دستگاه‌های نظارتی قرار بر این شد که مجمع در یک هفته آتی برگزار شود.
او ادامه داد: سیاست وزارت ورزش بر این است که مجامع در مورد انتخابات تصمیم‌گیری کنند بنابراین امروز مجمع عمومی دوومیدانی برگزار شد تا مشکلات را مطرح کنند و با نظر مجمع تاریخ انتخابات برگزار شود. نظر ما بر این بود که انتخابات ششم یا هفتم تیر برگزار شود اما دوستان در مجمع خواستار این شدند که بعد از انتخابات ریاست جمهوری باشد و ما هم به نظر مجمع احترام گذاشتیم.
اسبقیان در پاسخ به این پرسش که درروزهای اخیر این مساله مطرح شد که احسان حدادی گزینه وزارت ورزش است و چون تایید صلاحیت او نیامده، انتخابات به تعویق افتاده است، تصریح کرد: ما  به عنوان وزارت ورزش وظیفه داریم از همه کاندیداها حمایت کنیم و اینطور نیست که از یک کاندیدا حمایت کنیم. آقای حدادی از قهرمانان ملی ماست و ما همه قهرمانان را همیشه حمایت کرده‌ایم و وظیفه داریم در کنار همه باشیم.  ما برای اینکه حقی از کسی ضایع نشود، انتخابات را به تعویق انداختیم. از ما درخواست فرصت کردند و ما هم با خود دوستان مطرح کردیم و با تصمیم اعضای مجمع تاریخ انتخابات مشخص شد. شدیدا تکذیب می‌کنم و وزارت ورزش دنبال هیچ‌کسی در انتخابات نیست و تنها دنبال تصمیم مجمع است.
اسبقیان در مورد انجمن شدن فدراسیون راگبی هم گفت: زمانی که صحبت‌های ما در مورد انحلال این فدراسیون و تبدیل آن به انجمن بر اساس قانون به رسانه‌ها اطلاع رسانی شده و سرپرست این انجمن هم مطلع شده است و مکاتبه مستندی دارم که به صورت محرمانه به شخص سرپرست ارسال شده است و خواستار انحلال بر اساس نظرات کارشناسی ش
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین