تاریخ انتشاردوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۵
plusresetminus
حزب الله: معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از افتتاح نمایشگاه عرضه و فروش محصولات مشاغل خانگی بانوان کارآفرین کرج خبر داد.
۰
کد مطلب : ۳۳۸۲۹۵
رویداد اجتماعی "به‌دخت" در حمایت از بانوان کارآفرین کرج برگزار می‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،امیر اشتری با اشاره به اهمیت نقش تأثیرگذار بانوان در جامعه و حمایت از مشاغل، تلاش‌ها و مهارت‌های مختلف زنان در شهر کرج، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین رویکردهای مدیریت شهری حمایت از بانوان کارآفرین است.

وی افزود: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج در یک برنامه‌ریزی متفاوت، اقدام به برگزاری نمایشگاهی با نام "به‌دخت" کرده است.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج گفت: در این نمایشگاه، شاهد عرضه و فروش محصولات خانگی بانوان کارآفرین شهر کرج و ارائه خدمات و محصولاتی نظیر پوشاک، نان و شیرینی، ملزومات حجاب، صنایع دستی و مواد غذایی و... خواهیم بود.
اشتری بیان داشت: این رویداد اجتماعی از روز ۲۱ تا ۳۱ خردادماه در فرهنگسرای کوثر واقع در کرج، چهارراه کارخانه قند، میزبان حضور تمامی شهروندان گرامی خواهد بود.

وی اضافه کرد: نمایشگاه "به‌دخت" با هدف حمایت و کمک به شناخت بانوان توانمند حوزه کسب و کار، کارآفرینی و حمایت از کالای با کیفیت ایرانی برگزار می‌شود و بدین وسیله از تمامی مردم فهیم و مهربان شهر کرج دعوت به عمل می‌آید در این نمایشگاه حضور بهم رسانند.
رویداد اجتماعی به‌دخت در حمایت از بانوان کارآفرین کرج برگزار می‌شود
 
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین