تاریخ انتشاريکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۹
plusresetminus
حزب الله:ارتش اسرائیل به کمک آمریکایی ها، ۶۰۰ غیر نظامی را در غزه به خاک و خون کشیدند تا چهار اسیر را آزاد کنند، اما ضمنا یک فرمانده کماندویی ارتش اسرائیل در این عملیات به هلاکت رسید و چند کماندو بشدت زخمی شدند.
۰
کد مطلب : ۳۳۸۲۲۳
تفاوت دو نیروی نظامی و دو جبهه!+عکس
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محمد ایمانی در مطلبی پیرامون آزادی اسرای اسرائیلی در کانال خود در تلگرام نوشت:
ارتش اسرائیل به کمک آمریکایی ها، ۶۰۰ غیر نظامی را در غزه به خاک و خون کشیدند تا چهار اسیر را آزاد کنند، اما ضمنا یک فرمانده کماندویی ارتش اسرائیل در این عملیات به هلاکت رسید و چند کماندو بشدت زخمی شدند.
واقعیت میدان جنگ که از درماندگی اسرائیل و آمریکا حکایت می کند، به کنار. اما تصاویر اسرای صهیونیست را نگاه کنید!
آیا سر سوزنی آثار شکنجه و فشار روانی یا گرسنگی در قیافه آنها می بینید؟
تفاوت دو نیروی نظامی و دو جبهه!+عکس
رزمندگان حماس در حالی اسیران را در امنیت و سلامت نگاه داشتند که صهیونیست هاُ گروگان های غیر نظامی بسیاری را در شکنجه گاه های شاباک و شین بت و ارتش سلاخی کرده اند.
این، تفاوت دو نیروی نظامی و دو جبهه است؛ جبهه ای که نسل کشی را جایز می شمارد، و جبهه ای که ولو از عذای خود بزند، به اسیر رسیدگی می کند.
این، تصاویر در حالی از اسیران صهیونیست منتشر شده که اسرائیل ادعا می کرد رزمندگان حماس با اسیران رفتاری ضد انسانی (ادعای تجاوز و...) داشته اند.
تصاویر این اسیران را مقایسه کنید با تصاویر بی رمق و پیکر مجروح اسیران فلسطینی، و مردم بی گناهی که در غزه، سلاخی، قطع عضو و زنده به گور شدند.
دبیرکل سازمان ملل از قرار دادن نام اسرائیل در لیست سیاه رژیم‌هایی که به غیر نظامیان و کودکان در مناطق درگیری آسیب می‌زنند، خبر داد.
منبع : مشرق
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین