تاریخ انتشاريکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۷
plusresetminus
حزب الله: امیر سرتیپ خلبان واحدی گفت: نیروی هوایی ارتش در کنار سایر نیرو‌های مسلح توانسته پهپاد‌های مختلف با برد‌های گوناگون تولید کند.
۰
کد مطلب : ۳۳۸۲۰۲
بسیاری از کشو‌رها خواهان پهپاد‌های ایرانی هستند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی با حضور در پایگاه شهید یاسینی و بازدید از بخش‌های مختلف این یگان در جمع کارکنان گردان پهپادی پایگاه شکاری شهید یاسینی، گفت: کشور ما دارای یک موقعیت ممتاز و راهبردی است که در طول تاریخ همواره با تهدید‌های زیادی روبه رو بوده است. نیروی هوایی ارتش به لحاظ تجهیزات و انسجام درونی به پیشرفت‌های بسیار خوبی رسیده است، شما جوانان انقلابی باید با تلاش و کوشش توانایی خود را در زمینه نظامی به شدت تقویت کنید.
وی با تاکید بر این‌که «ایران اسلامی در حوزه پهپادی پرچمدار است»، خاطرنشان کرد: نیروی هوایی ارتش در کنار سایر نیرو‌های مسلح تاکنون توانسته پهپاد‌های مختلف با برد‌های گوناگون تولید کند و بسیاری از کشور‌ها خواهان خرید پهپاد‌های ایرانی هستند.
وی گفت: دوران جوانی ضمن این‌که فرصت بزرگی برای فرد و جامعه است، نعمتی بزرگ، اما در معرض تهدید است که مراقبت از این نعمت ارزشمند بسیار ضروری است. نیروی جوان مستعد، هم به جامعه و هم در ادامه به تمدنسازی کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران کمک خواهد کرد. حضور گسترده جوانان در صحنه‌های مختلف و ادوار مختلف انقلاب، گویای علاقه آنها به کشور عزیزمان است و شما فرزندان ایران با امید و ایمان به آینده و به فضل خداوند، با نقش آفرینی در انتخابات پیش رو، اقتدار خود را به رخ جهانیان خواهید کشید.
فرمانده نیروی هوایی ارتش در حاشیه بازدید از پایگاه شهیدیاسینی بوشهر با امیر سرتیپ دوم رضا کلهری فرمانده پدافند هوایی شهید عبدالرضا بوشهریان دیدار کرد و دراین دیدار، گفت: پدافند هوایی ارتش در هر عرصه‌ای موثر و تعیین کننده بوده و سرافرازانه از عهده ماموریت‌های محوله برآمده است. بی شک تعامل و همکاری‌های ارزشمند نیرو‌های مسلح، موجب ارتقاء توان رزم و سدی در مقابل نفوذ دشمن خواهد بود و طی سالیان، این همکاری به صورت گسترده وجود داشته است.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین