تاریخ انتشاريکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۷
plusresetminus
حزب الله: معاون دبیرکل سازمان ملل متحد در امور بشردوستانه امروز-یکشنبه- نسبت به کشتار وحشتناک اشغالگران در اردوگاه النصیرات در غزه واکنش نشان داد.
۰
کد مطلب : ۳۳۸۱۷۹
گریفیث: صحنه‌های کشتار در النصیرات ثابت می‌کند جنگ غزه وحشتناک‌تر می‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، مارتین گریفیث، معاون دبیرکل سازمان ملل متحد در امور بشردوستانه تاکید کرد: «تصاویر کشتار، مرگ و ویرانی که پس از عملیات نظامی اسرائیل در النصیرات به وقوع پیوست، ثابت می‌کند که جنگ در حال بدتر شدن است.»
وی افزود: اردوگاه النصیرات کانون فاجعه‌ای است که در حال حاضر نوار غزه تجربه می‌کند.
گریفیث در بیانیه کوتاهی که در حساب رسمی خود در پلتفرم «X» منتشر کرد، افزود: «با دیدن اجساد روی زمین، به یاد می‌آوریم که هیچ مکان امنی در غزه وجود ندارد.»
وی اشاره کرد: «دیدن بیماران "آغشته به خون" که تحت درمان در کف بیمارستان هستند به ما یادآوری می‌کند مراقبت‌های بهداشتی در غزه به یک نخ آویزان است».
براساس گزارش شبکه الجزیره، اظهارات گریفیث پس از آن است که سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی روز شنبه از آزادی چهار اسیر صهیونیست در عملیاتی که نیروهایش در اردوگاه النصیرات انجام دادند، خبر داد.
در حالی که دفتر رسانه‌ای دولتی در نوار غزه روز شنبه تاکید کرد که تعداد قربانیان «کشتار اشغالگران» در اردوگاه النصیرات به ۲۱۰ شهید و بیش از ۴۰۰ زخمی رسیده است.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین