تاریخ انتشاريکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۹
plusresetminus
حزب الله: مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: متقاضیان اگر آورده ۱۸۰ میلیون تومانی خود را تکمیل نکنند به انتهای لیست می روند و افراد دیگر جایگزین آنها می شوند.
۰
کد مطلب : ۳۳۸۱۶۶
هیچ حذفی برای متقاضیان نهضت ملی مسکن وجود ندارد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، حسین جنتی مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران با بیان اینکه در حال حاضر تمامی پروژه های نهضت ملی مسکن در استان تهران در حال ساخت است گفت: پروژه های نهضت ملی مسکن در استان تهران در شهرهای دماوند، رباط کریم،  شهریار، گیلاوند ، ایوانکی در حال ساخت است که برای تکمیل این پروژه ها باید متقاضیان آورده های خود را تکمیل کنند.
 
وی افزود: حدود ۱۲۰۰ متقاضی آورده های خود را در چندین مرحله تکمیل نکرده بودند که پس از چندین بار هشدار و ارسال پیامک به آنها در صورت عدم مراجعه متقاضیان به انتهای لیست رفته و متقاضیان در صف انتظار جایگزین آنها می شوند.
 
جنتی اظهار کرد: فعلا برنامه ای برای حذف متقاضیان نداریم اما در صورت عدم توجه به پیامک ها و عدم پرداخت آورده ممکن است برنامه ديگری برای آنها داشته باشیم.
 
مدیرکل راه‌ وشهرسازی استان تهران بیان کرد: پرداخت آورده متقاضیان خود باعث می شوند که روند ساخت واجرای پروژه ها افزایش یابد که همین موضوع زمینه ساز بهبود و تسریع در روند اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن شهرها شده و باعث شده که سازندگان با انگیزه بیشتری اقدام به تکمیل پروژه ها کنند و این موضوع خود بازار مسکن را هم در آینده بهبود می بخشد.
 
ا و گفت: متقاضیانی که آورده خود را تکمیل نکرده‌اند تا آخر خرداد فرصت دارند که‌ آورده های خود را تکمیل کنند.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین