تاریخ انتشارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۷
plusresetminus
حزب الله:مقام سابق موساد در سخنانی تاکید کرد مقاومت اسلامی در لبنان نه تنها در بحث تاکتیکی از رژیم صهیونیستی پایین‌تر نیست بلکه از آن بالاتر نیز است.
۰
کد مطلب : ۳۳۸۱۴۱
اذعان مقام صهیونیست به برتری تاکتیکی حزب‌الله
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،حییم تومر، رئیس سابق اطلاعات و عملیات سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی موسم به موساد امروز شنبه تاکید کرد حزب‌الله تهدیدی را ایجاد می‌کند که صهیونیست‌ها حتی تصورش را هم نمی‌کردند و ارتش اسرائیل هیچ پاسخی به آن ندارد.
براساس گزارش النشره، این مقام صهیونیست با بیان اینکه نیروی هوایی ارتش اشغالگر دیگر آزادی عمل بر فراز لبنان را ندارد، گفت: حزب‌الله اطلاعات تاکتیکی بهتری نسبت به اسرائیل دارد یا دست‌کم از آن پایین‌تر نیست.
شب گذشته نیز کوبی مروم، سرهنگ نیروهای ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده که حزب الله  از حملات موشکی خود به صورت کاملا هوشمند بهره می‌گیرد و از ابزارهایی استفاده می‌کند که کشف و رصد آنها برای تل‌آویو مشکل است.
عاموس هرئیل تحلیلگر نظامی روزنامه صهیونیستی هاآرتص نیز نوشت که جنگ با حزب الله چالشی بزرگ برای جبهه داخلی رژیم صهیونیستی خواهد بود و رژیم را با تهدیدی مواجه خواهد نمود که در گذشته با آن مواجه نشده است.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین