تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۱
plusresetminus
حزب الله: سخنگو و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج گفت: مدیریت شهری ضمن صیانت از منابع درآمدی موجود، مالیات بر ارزش افزوده را در موضوعات توسعه و عمران و حمل و نقل و ترافیک شهری هزینه کند.
۰
کد مطلب : ۳۳۸۰۵۰
مالیات بر ارزش افزوده در توسعه عمران و حمل و نقل و ترافیک هزینه شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،عمار ایزدیار با بیان اینکه  مالیات بر ارزش افزوده منبع درآمدی پایدار برای  شهرداری است، اظهارداشت: بزرگترین ظرفیت قانون‌ توسعه پایدار مربوط به تبصره یک آن است که پتانسیل افزایش درآمد پایدار شهرداری‌ها را دارد.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: نحوه هزینه کرد عوارض مالیات بر ارزش افزوده شهرداری‌ باید اعلام شود تا مردم بدانند که مالیات پرداخت شده آن‌ها صرف چه اموری در شهر می شود.
ایزدیار  اذعان کرد: هدفمند کردن منابع پرداختی دولت به شهرداری ها و بهبود زیرساخت های حمل و نقل، شبکه آبرسانی و بهداشت عمومی با اهرمی کردن منابعی که  در آیین نامه مصوب شده است از طریق شناسایی ظرفیت ها و فرصت های موجود مناطق است.
به گفته سخنگو شورای اسلامی شهر کرج، طبق قانون و به منظور توسعه عمران شهری و روستایی سه درصد از عوارض ارزش افزوده به حساب شهرداری ها و دهیاری ها بر اساس شاخص‌هایی واریز می‌شود.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین