تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۶
plusresetminus
حزب الله: وزیر اقتصاد و دارایی گفت:عملکرد برخی بانک های خصوصی در پرداخت تسهیلات در استان ها مشخص نیست و به همین دلیل به بانک مرکزی پیشنهاد داده شده تا از کانال تسهیلات خارج شوند.
۰
کد مطلب : ۳۳۸۰۳۴
خاندوزی:عملکرد برخی بانک‌های خصوصی در پرداخت تسهیلات مشخص نیست
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،احسان خاندوزی در دیدار با نماینده ولی فقیه درکهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان استانی، گفت: این طرح ردیف دولتی برای اعتبار دارد اما پاسخگوی نیاز و تکمیل این ابر پروژه نیست.
 
وی با اشاره به ورود شرکت های چینی برای تکمیل طرح های کریدوری راه آهن، ادامه داد: به زودی (روز شنبه) مکاتبه ای با وزارت راه و شهرسازی انجام خواهد گرفت تا در این طرح تسریع شود.
 
وزیر اقتصاد و دارایی ابراز کرد: با دل بستن به این اعتبارات قطره چکانی این طرح راه به جایی نخواهد برد.
 
خاندوزی عنوان کرد: پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ پیگیری خواهد شد و بانک ها باید در پرداخت این وام ها سرعت عمل داشته باشند.
 
وی تصریح کرد: عملکرد برخی بانک های خصوصی در پرداخت تسهیلات در استان ها مشخص نیست و به همین دلیل به بانک مرکزی پیشنهاد داده شده است این بانک ها از کانال تسهیلات خارج شوند.
 
خاندوزی بیان کرد: چرا باید سپرده های مردمی در بانک هایی تجمیع شود که منابع بانکی آن استان را از همان استان خارج می کند.

وزیر اقتصاد و دارایی با اشاره به اینکه راه رئیس جمهور شهید ادامه دارد و وزرای این دولت تلاش، پیگیری ها و جدیت این شهید والا مقام را ادامه می دهند گفت: اگر بخواهیم راه رئیس جمهور شهید را ادامه دهیم باید در جهت تحقق مهمترین دغدغه ایشان که مطالبات مردمی بود همت و تلاشی مضاعف داشته باشیم تا اهداف انقلاب محقق شود.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین