تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۷
plusresetminus
حزب الله:رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال که به اتهام رشوه بازداشت شده است به زودی لایه‌های جدید از فساد را رو خواهد کرد.
۰
کد مطلب : ۳۳۸۰۱۴
برخی مدیران فوتبال در زندان با افشاریان هم‌بند می‌شوند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،در پی بازداشت خداداد افشاریان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گمانه زنی‌ها از وسعت پرونده در چند باشگاه لیگ برتری و مدیران آن حاکیست.
گفته می‌شود خداداد افشاریان در مورد برخی از مدیران اسنادی در اختیار دارد که نشان می‌دهد موضوع رشوه به داوران فقط مرتبط به یک باشگاه لیگ برتری نیست و پیشنهاد‌های تطمیع کمیته داوران نزد خداداد افشاریان محفوظ است.
با توجه به احتمال محکومیت رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال (هنوز رایی صادر نشده است) و برخی مدیران و افراد حاضر در پرونده فساد در فوتبال، باید منتظر افشاگری‌های خداداد افشاریان بعد از دادگاه ابتدایی باشیم چرا که وی به احتمال زیاد اگر قرار باشد در پرونده فساد در فوتبال غرق شود خیلی از مدیران را که در سال‌های اخیر اقدام به فساد در فوتبال داشته اند را با خود به محکمه می‌کشاند.
احتمال می‌رود در صورت احراز قطعی محکومیت باشگاه مس رفسنجان این تیم به دسته پایین‌تر سقوط کند و از سوی دیگر باشگاه‌های متخلف و مشهور دیگر نیز با این حکم روبرو شوند.
اینبار پای محاکم قضایی در میان است و بعید میدانیم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بتوانند با کدخدا منشی ماجرا را فیصله بدهند و لاپوشانی کنند.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین