تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۳
plusresetminus
حزب الله:تبلیغات کاندیدا‌های ریاست جمهوری از زمانی که نتایج بررسی صلاحیت‌ها از سوی شورای نگهبان اعلام شود، آغاز خواهد شد.
۰
کد مطلب : ۳۳۷۹۸۷
تبلیغات کاندیدا‌های ریاست‌جمهوری چه زمانی آغاز می‌شود؟
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،دقیقا ۲۳ روز دیگر تا چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری یعنی روز جمعه ۸ تیرماه باقی مانده و زمان ثبت‌نام داوطلبان نیز به پایان رسیده و اعضای شورای نگهبان هم در دومین روز بررسی صلاحیت‌های داوطلبان قرار دارند.
 
اگرچه مهلت تبلیغات کاندیدا‌های ریاست جمهوری براساس برنامه زمانبندی از تاریخ ۲۳ خرداد تا ۶ تیرماه به‌مدت ۱۵ روز برنامه‌ریزی شده ولی هر زمان که نتایج بررسی صلاحیت‌ها اعلام شود، تبلیغات کاندیدا‌ها هم آغاز خواهد شد.
 
سخنگوی شورای نگهبان در این باره گفته که برای اینکه کاندیدا‌ها زمان مناسبی برای تبلیغات داشته باشند، جلسات بررسی صلاحیت‌ها فشرده و چند نوبته در حال برگزاری است.
 
وی همچنین تاکید کرده که زمان تبلیغات پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیت‌ها آغاز خواهد شد.
 
هادی طحان نظیف همچنین اعلام کرده که شورای نگهبان بررسی‌ها را دقیق انجام خواهد داد. همه چیز نیز بر اساس تقویم زمان‌بندی در حال پیش رفتن است و هیچ نگرانی در این خصوص وجود ندارد.
 
گفتنی است در قانون ۲ پنج روز که جمعا ۱۰ روز می‌شود برای بررسی صلاحیت‌ها در نظر گرفته شده ولی به جهت شرایط ایجاد شده در برنامه زمانبندی ستاد انتخابات، ۷ روز برای بررسی صلاحیت‌ها پیش بینی شده است.
 
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین