تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۹
plusresetminus
حزب الله: رئیس سازمان اداری استخدامی با تاکید بر اینکه تغییری در آزمون‌های استخدامی نخواهیم داشت این آزمون‌ها سر وقت خود برگزار خواهد شد.
۰
کد مطلب : ۳۳۷۹۵۱
لطیفی: آزمون‌های استخدامی سر وقت خود برگزار خواهد شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،میثم لطیفی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره تغییر ساعات کاری ادارات، اظهار کرد: این مصوبه مربوط به اسفند 1401 است و بخشنامه و اطلاعیه‌ای صادر شده است و دستگاه‌ها مطلع هستند. دستگاه‌های نظارتی بر این این موضوع نظارت دارند.
وی در ادامه درباره ساماندهی کارکنان دولت، افزود: مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای نگهبان در این زمینه نقش دارند و در این مرحله ما دیگر مداخله‌ای نداریم.
لطیفی همچنین گفت: سرپرست ریاست جمهوری دستور داده است برای لزوم نظارت بهتر بر انتخابات، مجموعه ای را برای رصد عملکرد دستگاه‌های اجرایی تشکیل دهیم تا از امکانات دولتی به هیچ وجه در انتخابات استفاده نشود. ما این مجموعه را تشکیل دادیم تا از این امکانات برای تبلیغات داوطلبان به هیچ وجه استفاده نشود.
رئیس سازمان اداری استخدامی تاکید کرد: تغییری در آزمون‌های استخدامی نخواهیم داشت و هیچ کاری در حوزه اداری و استخدمی را متوقف نمی کنیم. این آزمون‌ها سر وقت خود برگزار خواهد شد.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین