تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۱
plusresetminus
حزب الله:براساس نتایج تازه‌ترین نظرسنجی موسسه یوگوو، چنانچه امروز انتخابات در انگلیس برگزار شود حزب حاکم این کشور یعنی حزب محافظه کار با سنگین‌ترین شکست ۱۱۸ سال اخیر مواجه خواهد شد.
۰
کد مطلب : ۳۳۷۹۱۹
پیش بینی سنگین‌ترین شکست حزب حاکم انگلیس در ۱۱۸ سال اخیر
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،بر اساس نتایج نظرسنجی موسسه یوگوو که با نظر سنجی از ۵۸ هزار نفر تهیه شده است، چنانچه امروز انتخابات در این کشور برگزار شود حزب حاکم محافظه کار فقط حدود ۱۴۰ کرسی از ۶۵۰ کرسی مجلس عوام را به دست خواهد آورد که از سال ۱۹۰۶ تا کنون سابقه نداشته است.
حزب حاکم محافظه کار انگلیس به رهبری ریشی سوناک اصلی‌ترین حامی رژیم صهیونیستی است که در حال نسل کشی فلسطینیان است. قشر‌های مختلف مردم انگلیس در هشت ماه اخیر با تظاهرات گسترده خواستار پایان دادن به حمایت‌های سیاسی و تسلیحاتی دولت انگلیس از صیهونیست‌ها شدند، اما می‌گویند دولت انگلیس بدون توجه به خواست ۷۵ درصدی مردم برای توقف جنگ و آتش بس در غزه، همچنان از رژیم صیهونیستی که در حال قتل عام فلسطینیان است دفاع می‌کند و حتی حاضر نشده است با ارسال بمب و جنگ افزار و ارائه درخواست آتش بس در غزه موافقت کند.
مردم انگلیس در تظاهرات خود بار‌ها تاکید کردند به نمایندگان جنگ طلب و مخالف آتش بس در غزه و نیز هوادار رژیم صیهونیستی و حامی کشتار فلسطینیان رای نخواهند داد و پای صندوق‌های رای از آنان انتقام خواهند گرفت.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین