تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۹
plusresetminus
حزب الله: در دویست و چهل و سومین روز چنگ، رسانه‌های رژیم صهیونیستی عصر سه‌شنبه از آغاز عملیات نظامی ارتش اشغالگر در اردوگاه آوارگان البریج در مرکز نوار غزه خبر دادند. این در حالی است که تانک‌های صهیونیست‌ها برای اولین بار وارد مرکز شهر رفح در جنوب شدند.
۰
کد مطلب : ۳۳۷۹۰۰
ارتش اشغالگر حمله به اردوگاه البریج را آغاز کرد/ تانک‌های صهیونیست‌ها در مرکز رفح
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که لشکر ۹۸ ارتش اشغالگر حمله به اردوگاه البریج را آغاز کرد.
در همین حال، خبرنگار شبکه ۱۴ عبری گزارش داد که تیپ هفتم ارتش اشغالگر عملیات زمینی را در مناطق اردوگاه‌های مرکزی آغاز کرد و در حال حاضر تمرکز روی منطقه البریج است.
پس از این گزارش‌ها ارتش اشغالگر در بیانیه‌ای اعلام کرد: هواپیماهای جنگی نیروی هوایی به همراه نیروهای زمینی در منطقه البریج عملیات دقیق و تحت هدایت اطلاعاتی را علیه «اهداف متعلق به حماس» انجام می‌دهند.
از عصر سه‌شنبه استان مرکزی غزه به ویژه مناطق شرقی شهر دیرالبلح، روستای المصدر، اردوگاه‌های المغازی و البریج و شمال اردوگاه النصیرات در معرض حمله قرار گرفتند. حملات توپخانه‌ای و هوایی شدید اشغالگران منجر به شهادت حدود ۶۵ نفر و زخمی شدن ده‌ها شهروند شد.
در همین راستا، رادیو ارتش اشغالگر گزارش داد ارتش برای دومین بار در اردوگاه آوارگان البریج دست به عملیات زمینی می‌زند.
اسکای نیوز نیز در خبری آورده است تانک‌های اشغالگران برای اولین بار از زمان حمله به شهر رفح در جنوب وارد مرکز این شهر شدند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین