تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۶
plusresetminus
حزب الله: کتاب‌های «گزیده‌ احادیث مکارم‌الاخلاق» از مجموعه «حدیث زندگی» و «خون دلی که لعل شد» در صدر آثار پرفروش انتشارات انقلاب اسلامی در نمایشگاه کتاب تهران معرفی شده است.
۰
کد مطلب : ۳۳۶۷۲۹
استقبال از خاطرات رهبر انقلاب در نمایشگاه کتاب تهران
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، انتشارات انقلاب اسلامی 10 عنوان پرفروش خود در روزهای گذشته نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را اعلام کرد. کتاب‌های «گزیده‌ احادیث مکارم‌الاخلاق؛ به انتخاب و شرح حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای(مدّظلّه‌العالی)»، «خون دلی که لعل شد»، رمان نوجوان «خاک‌سپاری دوّم بانوی مرگ»، «آقای ایرانشهر»، «گزیده‌ احادیث النّوادر؛ به انتخاب و شرح حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای»، «موسیقی»، «همرزمان حسین(ع)»، «درآمدی بر نظریّه‌ تعلیم و تربیت در بیانات حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای»، «گزیده‌ احادیث امالی‌الصّدوق؛ به انتخاب و شرح حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای»، «بازسازی انقلابی در ساختار فرهنگی در اندیشه‌ حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای» عناوین پرفروش‌های انتشارات انقلاب اسلامی هستند.
انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدّ ظلّه‌العالی) با 207 عنوان کتاب در سی و پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد که از این تعداد، 40 عنوان از کتاب‌هایی است که در طول سال منتشر شده و 14 عنوان برای نخستین‌بار در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

مخاطبان می‌توانند برای تهیه‌ این کتاب‌ها به نشانی غرفه در شبستان اصلی ورودی 18 راهروی 6 مراجعه کنند.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین