تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۴
plusresetminus
حزب الله: شهردار کرج فرا رسیدن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به مدیران، کارشناسان و دست اندرکاران هنرِ هشتم تبریک گفت.
۰
کد مطلب : ۳۳۶۷۲۲
عرصه ارتباطات فراتر از شغل و مسئولیت اداری است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،مهرداد کیانی  اظهار داشت: مردان و زنانی بلندهمت، سختکوش، متخصص، متعهد و پایبند به اخلاقیات و آرمان های انسانی در روابط عمومی بخش های دولتی، عمومی و خصوصی برای اعتلای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی و شفافیت می‌کوشند و هیچ واژگانی نمی تواند قدردانی حقیقی از زحمات و سختی هایی که این عزیزان متحمل می شوند را به خوبی منتقل و متصور نماید.  
 
وی افزود: روابط عمومی ویترین یک سازمان است؛ دستاوردها و اقدامات و عملکردها را به افکار عمومی و رسانه ها منتقل می نماید و در مقابل، بازخوردها، دیدگاه ها و اعتراضات مردمی را به مدیرانِ سازمان انعکاس می دهد، این رسالتی عظیم است و اگر به درستی صورت پذیرد، فضای همدلی و اتحاد در جامعه تقویت می شود.  
 
کیانی گفت: روابط عمومی به ویژه در سازمان های خدمت رسان همچون شهرداریها که ارتباط گسترده ای با افکار عمومی دارند، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و می تواند به تقویت مشارکت مردمی و همراهی مضاعف شهروندان در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی منجر شود؛ روابط عمومی بلندگوی سازمان است و ایجاد همدلی و ترویج صداقت و شفاف سازی از کلیدی ترین وظایف آن به شمار می رود.  
 
این مسئول گفت: این روز را به ویژه در همکاران محترم در مجموعه اداره کل ارتباطات و امور بین الملل و روابط عمومی مناطق و سازمانهای تابعه شهرداری کرج که اهتمام ویژه ای در جهت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی و پاسخگویی به مردم و رسانه ها داشته و همواره منشاء اثر خیر می باشند، تبریک گفته و قدردان زحمات این عزیزان می باشیم.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین