تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۳
plusresetminus
حزب الله: قهرمان وزنه‌برداری جهان گفت: کمیته ملی المپیک حقوق ۱۵ میلیون تومانی به ما دادکه پس دادیم و نشان دادند نسبت به وزنه‌برداری چه تقکری دارند.
۰
کد مطلب : ۳۳۶۶۵۷
انتقاد مصطفی جوادی از حقوق ۱۵ میلیونی کمیته ملی المپیک: پس دادیم/ مستقیم گفتند مدال نمی‌گیریم
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، مصطفی جوادی در نشست خبری فدراسیون وزنه‌برداری در مورد آخرین وضعیت رکوردی خود بیان کرد: در مورد رکورد نمی‌توان صحبت کرد. تا المپیک به اوج می‌رسیم و بهترین وزنه ها را می‌زنیم.
او در مورد صحبت های ناامیدانه نسبت به مدال آوری وزنه برداری گفت: همیشه پیش بینی همین بوده و مسابقات قبلی هم همین بوده است اما  مسابقات قابل پیش بینی نیست و ممکن است خیلی اتفاقات بیفتد و  شرایط به طور کلی عوض شود. این خبرها از سمت کمیته ملی المپیک رسید  و حقوق جالبی هم ندادند. ما حقوق ها را پس دادیم  چون نشان دادند روی ما حساب باز نکرده‌اند. با این حقوق‌ها که رد کردند معلوم بود چه در ذهن دارند و ما حقوق ها را پس دادیم چون حرکت جالبی نبود.
جوادی در مورد میزان حقوقی که دریافت کردند، تاکید کرد: کف حقوق ۱۵ میلیون تومان بود و به طور مستقیم نشان دادند که ما هیچ مدالی نمی‌گیریم. این مشخص می‌کند چه تفکری نسبت به ما دارند. داودی در جام جهانی مدال نقره گرفت و من قهرمان جهان شدم و وقتی این مدال ها کسب شد اما این مدلی رفتار می‌شود زیاد جالب نیست. 
قهرمان جهان در مورد رکوردهای ایده‌آل او برای المپیک گفت: شرایط تمرینی ما به گونه ای نیست که ۱۰۰ درصد توان خود را بگذاریم و ماه‌های آینده برای افزایش رکورد اقدام می‌کنیم. هر چه بیشتر رکورد بزنم بهتر است و هدفم این است در المپیک بیشتر از قبل وزنه بزنم و در صحنه المپیک شرایط خوبی داشته باشم. 
او در مورد حمایت فدراسیون تاکید کرد: فدراسیون الان تنها ارگانی است که به نفع ما کار می‌کند و شرایط خوبی را فراهم کرده است. سالن تمرین شرایط خیلی بهتری نسبت به قبل دارد و خوابگاه هم در حال آماده شدن است.
جوادی در مورد اینکه به طور مداوم تست دوپینگ می‌دهد، تصریح کرد: از سال ۲۰۲۱ که نقره گرفتم از همان موقع تا الان تست می‌گیرند و این یک روال عادی است.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین