تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۰
plusresetminus
هادری جهرمی در جمع خبرنگاران:

فولاد و سیمان مسکن حمایتی تضمین شد

حزب الله: سخنگوی دولت با اشاره به یکی از مصوبه‌های امروز هیات دولت گفت: مقرر شد بانک مرکزی با نرخ‌های توافقی، رفع تعهد ارزی شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع دستی خُرد و متوسط را بپذیرد.
۰
کد مطلب : ۳۳۶۶۴۱
فولاد و سیمان مسکن حمایتی تضمین شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،«علی بهادری جهرمی» سخنگوی دولت، امروز در حاشیه جلسه هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران، با اشاره به مصوبه‌های امروز اظهار کرد: یکی از مصوبه‌های امروز دولت، در جهت حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع دستی خُرد و متوسط بود که بر اساس آن مقرر شد، بانک مرکزی با نرخ‌های توافقی، رفع تعهد ارزی آن‌ها را بپذیرد.
وی‌افزود: در واقع بر اساس این مصوبه، به مجموعه‌های صنایع دستی و دانش‌بنیان کمک خواهد شد و زمان و مهلت بیشتری برای رفع تعهدات ارزی به آن‌ها داده می‌شود؛ همچنین روش‌های بیشتری برای رفع تعهدات ارزی آنان در نظر گرفته شد.
بهادری جهرمی تاکید کرد: قطعاً این تسهیلات بیشتر، موجب افزایش صادرات محصولات شرکت‌های دانش بنیان و صنایع دستی خواهد شد.
وی گفت: همچنین در جلسه امروز هیات وزیران، مصوبه حمایتی در جهت حمایت از نهضت ملی مسکن به تصویب رسید و تامین فولاد و سیمان برای ساخت‌وساز مسکن حمایتی، تضمین شد.
بهادری جهرمی ادامه داد: وزارت نیرو و صمت مکلف شدند نیازهای لازم برای تامین فولاد و سیمان را تامین کنند؛ لذا بورس کالا مکلف شد فولاد و سیمان را با نرخ‌های حمایتی و مناسب‌تر برای تامین مسکن حمایتی در اختیار بنیاد مسکن قرار دهد تا کنترل بسیاری خوبی بر مصالح ساختمانی مسکن حمایتی انجام شود.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین