تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۱
plusresetminus
حزب الله: رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: برخی از مناطق مخصوصا منطقه ۵ شهرداری تعامل خوبی با قوه قضائیه و دستگاه قضایی در خصوص جلوگیری از روند افزایش ساخت و ساز غیر مجاز دارند که جای قدردانی دارد.
۰
کد مطلب : ۳۳۶۶۳۰
برخی از مناطق شهرداری کرج پیشتاز مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز/ مدیران مناطق تشویق و حمایت شوند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، جواد چپردار در جلسه کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری ضمن تقدیر از مدیر منطقه، معاونت خدمات شهری مرکز و ادارات کل بازرسی و حراست در جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز  اظهار کرد: شایسته است تا مدیران مناطق شهرداری که رویکرد پیشگیرانه و برابر ضوابط قانونی در تعامل با دستگاه قضایی و فراجا در ساخت و ساز دارند و از هرگونه اقدام غیر قانونی در این زمینه جلوگیری می کنند تشویق و قدردانی شوند.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: برخی از مناطق مخصوصا منطقه ۵ شهرداری تعامل خوبی با قوه قضائیه و دستگاه قضایی در خصوص جلوگیری از روند افزایش ساخت و ساز غیر مجاز دارند که جای قدردانی دارد.
گزارش هماهنگی این منطقه با قوه قضایی و نیروی انتظامی در اجرای احکام اعاده و تخریب ساخت و ساز غیر مجاز ستودنی است. این اقدامات باید از سوی ادارات کل حراست و بازرسی مرکز حمایت و از سوی شهردار محترم تشویق گردد.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین