تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۰
plusresetminus
حزب الله:جانشین منطقه یکم امامت نداجا و فرمانده ناوگروه ۸۶ گفت: ماموریت هشت ماهه ناوگروه ۸۶ با برد عملیاتی بیش از ۶۵ هزار کیلومتر عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را افزایش و وجهه دفاعی، سیاسی و امنیتی کشور را ارتقا داد.
۰
کد مطلب : ۳۳۶۶۱۷
ماموریت ناوگروه ۸۶ عمق استراتژیک ایران را افزایش داد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،امیر دریاداردوم فرهادفتاحی جانشین منطقه یکم امامت نداجا و فرمانده ناوگروه ۸۶ در حاشیه بازدید اساتید و دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت دفاعی دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش از این منطقه در بندرعباس اظهار داشت: کلید فتح ناوگروه ۸۶ در گذر از امواج اقیانوس‌ها و طوفان‌های سهمگین، ریشه در اعتقادات دینی و اعتماد قلبی به فرامین مقام عظمای ولایت دارد
وی افزود: از مهم‌ترین ارکان اصلی زندگی بشری، امنیت است و نیروی دریایی ارتش سال هاست در دل دریا‌ها و اقیانوس‌ها برای منافع و منابع کشور امنیت آفرینی می‌کند.
امیر دریاداردوم فرهادفتاحی گفت: خانواده کارکنان نیروی دریایی ارتش، موتور محرک این نیروی راهبردی در تحمل سختی‌های دوری از همسران و پدران خود هستند.
وی تصریح کرد: ماموریت هشت ماهه ناوگروه ۸۶ با برد عملیاتی بیش از ۶۵ هزار کیلومتر عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را افزایش و وجهه دفاعی، سیاسی و امنیتی کشور را ارتقا داد.
جانشین منطقه یکم نداجا گفت: تلاش مضاعف همرزمانم در ناوگروه ۸۶ نشات گرفته از سیره نبوی و عشق به ولایت بود که با تمام وجود دل امواج خطر را شکافتند.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین