تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۷
plusresetminus
حزب الله:رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج گفت: با افتتاح و آغاز به کار چایخانه حضرت رضا(ع) در بهشت سکینه(س)، شور رضوی در سازمان آرامستان‌ها پیچید.
۰
کد مطلب : ۳۳۶۵۶۶
چایخانه حضرت رضا(ع) در بهشت سکینه کرج افتتاح شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محمد محمودی نژاد  با اشاره به مراسم افتتاح و آغاز به کار چایخانه‌ای که منتسب به نام ضامن آهوست، اظهار کرد: جشن این مراسم با دیگر افتتاحیه‌های شهر فرق می‌کرد و خبری از سخنرانی‌های متعدد، تریبون و... نبود و همه چیز صمیمی و به دور از تشریفات اداری برگزار شد.
وی افزود: آرامستان بهشت سکینه(س) کرج مملو از عطر و شور رضوی شده چرا که همه آمده بودند تا ارادت خود را به آن حضرت ابراز کنند.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج بیان داشت: همه میهمان حضرت رضا(ع) هستند و با توجه به قرارگیری این چایخانه در مجاورت ساختمان معراج، هر لحظه بر تعداد جمعیت افزوده می‌شود.

محمودی نژاد گفت: کارکرد این چایخانه نظیر چایخانه حضرت رضا(ع) در حرم مطهر رضوی است و در راستای میزبانی شایسته از مراجعه‌کنندگان و ایجاد فضایی معنوی برای رفع خستگی و پذیرایی از زائران اهل قبور احداث و راه‌اندازی شده است.

وی اضافه کرد: قرار است که صفر تا ۱۰۰ مدیریت و فعالیت این چایخانه با همکاری زائران اهل قبور و خانواده‌های متوفیان جهت پخش نذورات و خیرات اداره شود.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج گفت: در واقع این چایخانه از محل نذورات مردمی اداره می‌شود و خانواده‌های متوفیان و زائران اهل قبور می‌توانند جهت پخش خیرات و نذورات خود به این مجموعه مراجعه کنند.

این مسئول اعلام کرد: زائرین از طریق بسترهای فراهم شده توسط سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج می‌توانند نذورات نقدی و غیرنقدی خود را به صورت حضوری و غیرحضوری پرداخت کرده و در خدمات‌رسانی چایخانه حضرت رضا(ع) مشارکت کنند.

محمودی نژاد اذعان داشت: از طریق صندوق‌های نذورات یا دستگاه‌های پوز تعبیه شده در محل چایخانه نیز امکان پرداخت نذورات برای زائرین زیر نظر سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج وجود دارد.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین