تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۲
plusresetminus
حزب الله:رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر کرج به همراه مسئولین منطقه ۲ از پروژه های سطح منطقه بازدید کردند. و پارک شهدای اصناف بازدید و در جریان پیشرفت اقدامات مناسب سازی معابر و فضاهای شهری قرار گرفتند.
۰
کد مطلب : ۳۳۶۵۶۱
بازدید عضو شورای اسلامی شهر کرج از مناسب سازی معابر و فضاهای شهری منطقه ۲ کرج
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،حسین مهاجری عضو شورای اسلامی شهر کرج به همراه فرزین فرشاد معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج و مسئولین منطقه ۲ از پروژه های سطح منطقه و پارک شهدای اصناف بازدید و در جریان پیشرفت اقدامات مناسب سازی معابر و فضاهای شهری قرار گرفتند.
این مسئول با اشاره به پیشرو بودن منطقه ۲ در اجرای معابر ایمن و استاندارد برای کم بینایان و نابینایان افزود: پروژه های عمرانی این منطقه از جمله پیاده راه امامزاده حسن(ع)، و حد فاصل  میدان امام حسین (ع) تا چهارراه مصباح و پارک واقع در بلوار کامیونداران از نمونه عملیات این منطقه است که روند اجرا بر اساس استانداردهای موجود مورد بازدید قرار گرفت.
در ادامه حسین مهاجری رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر کرج  با تاکید بر رعایت ایمنی و سلامت در استفاده از عملیات کف پوشی پارکها و پیاده راه ها، گفت: تیم فنی و عمرانی  مناطق به مناسب سازی معابر دقت عمل داشته باشند تا با اجرای بلوک های عابر پیاده ایمن و استاندارد حقوق شهروندان نابینا و کم بینا رعایت شود.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین