تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۲
plusresetminus
حزب الله: کیلیان ام‌باپه قبل از ترک پاری سن ژرمن توانست یک عنوان دیگر را به دست آورد و آن اینکه به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شد.
۰
کد مطلب : ۳۳۶۵۵۳
آخرین افتخار ام‌باپه قبل از ترک فرانسه
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، کیلیان ام باپه در روزهای پایانی حضورش در لیگ فرانسه توانست به یک افتخار دیگر دست پیدا کند.
ستاره پاری سن ژرمن عنوان بهترین بازیکن فصل را به خود اختصاص داد این درحالی است که عنوان بهترین سرمربی فصل هم  به اریک روا سرمربی برست رسید. آنتوان گریزمان از اتلتیکو مادرید هم عنوان بهترین بازیکن فرانسوی شاغل در لیگ خارج از این کشور را به دست آورد.
این برای پنجمین بار است که ام باپه موفق می‌شود که عنوان بهترین بازیکن فصل را به دست آورد.
او بیشترین نقش را در قهرمانی پاریسی‌ها در لیگ فرانسه داشت به طوریکه تا اینجای فصل ۲۷ گل به ثمر رسانده و ۸ پاس گل هم داده است که این بهترین عملکرد در بین همه بازیکنان لیگ است.
ام باپه قرار است که در پایان فصل جاری که تنها دو هفته از آن باقی مانده است پاری سن ژرمن را ترک کند و به احتمال خیلی زیاد راهی رئال مادرید خواهد شد.
او درباره جدایی از پاری سن ژرمن گفت: من روزهای خوبی را در لیگ فرانسه تجربه کردم. پدر و مادرم از من خواستند که تا قبل از ترک فرانسه دست به تاریخ سازی در این لیگ بزنم که خوشبختانه موفق هم شدم. اطمینان دارم که فصل بعدی برای من  هیجان انگیز خواهد بود. ترک پاری سن ژرمن یک تصمیم شجاعانه بود. دلتنگ لیگ فرانسه خواهم شد. به هر حال این تصمیم باید گرفته می شد و ما بازیکنان حرفه ای هستیم و البته که نقاط ضعف و قوت داریم و این احتمال وجود دارد که اشتباه کنیم. با لوئیس انریکه پیشرفت کردم و فصل خوبی را پشت سرگذاشم. از همه شما تشکر می کنم.
ام باپه درباره این سوال که آیا رفتار سرد هواداران پاری سن ژرمن در بازی پایانی حضورش در پارک دو پرانس او را غافلگیر نکرد، گفت: دیگر عادت کرده ام چیزی من را غافلگیر نکند.
او در پایان درباره احتمال حضورش در المپیک گفت: شما می دانید که من تنها تصمیم گیرنده در این زمینه نیستم و باید باشگاه هم موافقت کند. در هر حالت خوشحال خواهم بود.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین