تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۰
plusresetminus
حزب الله:در دویست و بیست و یکمین روز جنگ غزه، رژیم صهیونیستی مرتکب کشتاری در اردوگاه النصیرات شد که ده‌ها شهید و مجروح برجای گذاشت.
۰
کد مطلب : ۳۳۶۵۴۵
جنایت جدید صهیونیست‌ها در اردوگاه النصیرات و اعلام آخرین آمار قربانیان غزه
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، ارتش رژیم صهیونیستی همچنان به نفوذ خود به عمق اردوگاه جبالیا در شمال غزه ادامه می‌دهد و توپخانه ارتش این رژیم همچنان منازل غیرنظامیان در بزرگترین و شلوغ‌ترین اردوگاه نوار غزه را هدف قرار می‌دهد.
جنگنده‌های رژیم صهیونیستی نیز حملاتی را در مرکز نوار غزه انجام دادند که منجر به شهادت و زخمی شدن چند نفر دیگر شد.
طبق گزارش العربی الجدید، توپخانه و تانک‌های رژیم صهیونیستی نیز به نفوذ خود به شهر رفح ادامه می‌دهند و درگیری‌هایی در این شهر میان نیروهای مقاومت فلسطین با نیروهای صهیونیست رخ داده است.
به گزارش رسانه‌های فلسطینی در حمله رژیم صهیونیستی به منزلی در منطقه الفالوجا در اردوگاه جبالیا در شمال غزه یک کودک شهید و تعدادی زخمی شدند.
همچنین مرکز و شرق شهر رفح در جنوب غزه در معرض حمله توپخانه‌ای شدید از سوی ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفت.
جنگنده‌های رژیم صهیونیستی همچنین منزلی را در منطقه جبالیا البلد در شمال نوار غزه بمباران کردند.
درگیری‌های شدیدی میان مقاومت فلسطین با نیروهای رژیم صهیونیستی در بخش شرقی اردوگاه جبالیا رخ داد و حملات توپخانه‌ای و هوایی رژیم صهیونیستی به این اردوگاه ادامه دارد.
همچنین توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی شهر بیت لاهیا در شمال غرب غزه را هدف قرار داد.
به گفته منابع در حمله رژیم صهیونیستی به یک آپارتمان مسکونی در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه بیش از ۲۰ فلسطینی شهید و تعدادی زخمی شدند.
سخنگوی دفاع مدنی غزه نیز در گفت‌وگو با الجزیره درباره کشتار اردوگاه النصیرات گفت: به دلیل حملات مستمر اسرائیل کادر ما نمی‌توانند مجروحان را بیرون بکشند. تعدادی از مفقودان در زیر آوارهای منزل خانواده کراجه در اردوگاه النصیرات هستند. وضعیت نوار غزه در سایه بمباران شدید مناطق فاجعه بار است.
پیش از این دفاع مدنی غزه اعلام کرده بود نیروهای این مرکز پیکر هشت شهید و تعدادی مجروح را از زیر آوارهای منزلی در اردوگاه النصیرات بیرون کشیدند.
در این راستا وزارت بهداشت غزه اعلام کرد: رژیم اشغالگر ظرف ۲۴ ساعت گذشته مرتکب هشت کشتار شد که ۸۲ شهید و ۲۳۴ زخمی برجای گذاشت. با این تعداد، آمار شهدای جنگ غزه از هفت اکتبر به ۳۵ هزار و ۱۷۳ تن و آمار مجروحان به ۷۹ هزار و ۶۱ تن رسید.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین