تاریخ انتشاردوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۹
plusresetminus
حزب الله:رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج گفت: آیین یادبود و غبارروبی مزار بخشندگان حیات در بهشت سکینه(س) برگزار شد.
۰
کد مطلب : ۳۳۶۴۷۹
۲۰۰ متوفی آرمیده در بهشت سکینه اعضای بدن خود را اهدا کرده‌اند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محمد محمودی نژاد در آیین یادبود و غبارروبی مزار بخشندگان حیات، خفته در بهشت سکینه(س) که از سوی سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و ستاد اهدای عضو استان البرز برگزار شد طی سخنانی کوتاه ضمن تشکر از حضور خانواده‌های اهداء عضو اظهار کرد: هم اکنون ۲۰۰ متوفی در قطعه نام‌آوران بهشت سکینه(س) آرمیده‌اند که با اهدا اعضای بدن آن‌ها، به تعداد زیادی از هموطنان و بیماران حیات دوباره بخشیده شد.

وی افزود: فرهنگ اهداء عضو در جامعه کنونی در حال گسترش است و خانواده‌ها نسبت به این صدقه جاریه آشنایی نسبی پیدا کرده‌اند که جا دارد از تمامی این خانواده‌ها که در بخشیدن زندگی دوباره به بیماران نقش مهم و کلیدی داشتند، تشکر و قدردانی کنم.

وی افزود رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج بیان کرد: همواره نام و یاد متوفیانی که با اهدا اعضای بدن خود باعث حیاتی دوباره به انسانی دیگر شدند، در اذهان باقی خواهد ماند.
شایان ذکر است در ابتدای این مراسم گروه مارش نظامی ضمن ادای احترام به بخشندگان حیات، به اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران پرداختند.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین