تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۹
plusresetminus
تیم فوتبال پرسپولیس در یک بازی دوستانه امروز توانست با نتیجه ۵ بر یک برابر تیم ملی جوانان کشورمان به برتری برسد.
۰
کد مطلب : ۳۳۶۳۸۵
پیروزی پرگل پرسپولیس مقابل تیم ملی فوتبال جوانان
تیم ملی جوانان ایران که هدایت آن بر عهده بازیکنان سابق پرسپولیس قرار دارد، امروز برای یک دیدار تدارکاتی میهمان سرخپوشان بود.
در جریان این حضور از حسین عبدی و محمد انصاری استقبال گرمی شد. افشین پیروانی با عبدی، همبازی پیشین خود، خاطره بازی هم داشت و محمد انصاری که دستیار وی در تیم ملی جوانان است با اعضای تیم گرم گرفت.از سوی باشگاه و تیم فوتبال پرسپولیس، همچنین پیراهنی به یادبود، تقدیم‌شان شد.
نیمه نخست این پیکار دو بر یک به پایان رسید. پرسپولیس در دقیقه ۲۸، می‌توانست به گل برسد. در این دقیقه روی محمد خدابنده‌لو خطای پنالتی اعلام شد. ضربه را سعید صادقی زد که منجر به گل نشد.سه دقیقه بعد تیم ملی جوانان روی یک ضربه ایستگاهی و با شوت مستقیم به گل رسید. پاسخ این گل، ۵ دقیقه پس از آن داده شد. در یک ضد حمله، سروش رفیعی روی پاس وحید امیری با شوتی سنگین، گلزنی کرد.
اما گل دوم در دقیقه ۴۰ به ثمر رسید. خطا روی سعید صادقی، پرسپولیس را بیرون گوشه محوطه جریمه، صاحب یک ضربه ایستگاهی کرد. ضربه ارسالی از این نقطه را علی نعمتی با ضربه سر به گل دوم پرسپولیس بدل کرد.
دو تیم با این نتیجه برای استراحت به رختکن رفتند. برای نیمه دوم، ویرا، با به میدان فرستادن جوانترها فرصت را در اختیار آنها گذاشت. این نیمه با نتیجه سه بر صفر به سود پرسپولیس رقم خورد.
گل سوم را ابوالفضل بابایی روی یک ضربه پنالتی ثبت کرد. ده دقیقه بعد محمد خدابنده‌لو با یک شوت حساب‌شده دروازه تیم مقابل را گشود و بالاخره گل پایانی در دقیقه ۸۲ به ثمر رسید.
علیرضا عنایت‌زاده که رباط صلیبی پاره کرده بود و با پشت سر گذاشتن دوران نقاهت و آماده سازی بعد از جراحی چند هفته‌ای است با تیم تمرین می‌کند بازگشت خود را با به ثمر رساندن یک گل در پی حرکتی خوب، جشن گرفت.
گفتنی است، بازیکنان ترکیب اصلی دیدار با تیم هوادار که در این مسابقه، غایب بودند، در جریان بازی دوستانه برنامه ریکاوری خود را زیر نظر مربی بدنساز انجام دادند.حسین بادامکی، معاون ورزشی باشگاه نیز از نزدیک نظاره‌گر این بازی بود.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین