تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۹
plusresetminus
حزب الله:مشاور طرح کالابرگ الکترونیکی در مورد تعیین‌تکلیف طرح فجرانه گفت: بر اساس اعلام سخنگوی دولت قرار است در مذاکره با مجلس برای منابع مورد نیاز طرح فحرانه تعیین تکلیف شود،‌ اما هنوز چیزی ابلاغ نشده است.
۰
کد مطلب : ۳۳۶۳۱۳
منابع جدید برای ادامه اجرای‌ طرح فجرانه پیش‌بینی نشده است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سید رضا یحیوی مشاور معاون رفاهی وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی  در پاسخ به این که با توجه به پایان زمان طرح فجرانه سوم کالابرگ ‌تکلیف این طرح به کجا خواهد انجامید؟ اظهار داشت:‌ همانگونه که سحنگوی دولت اعلام کرد،‌ دولت و مجلس در حال مذاکره برای تعیین تکلیف و منابع هستند و دولت مایل به ادامه طرح فجرانه است،‌ ولی هنوز دستور جدیدی به ما اعلام نشده است. اگر منابع پیش‌بینی شود از تمدید طرح کالابرگ استقبال می‌کنیم.
بنابراین علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در نشست خبری هفته قبل با اشاره به کاهش نرخ بیکاری و کاهش رشد نقدینگی در این دولت اظهار کرد: دولت سیزدهم در ابتدای فعالیت با مشکلات متعددی در بخش اقتصادی روبه‌رو بود، اما کارهایی برای رفع آنها انجام داد کاهش نرخ رشد نقدینگی از ۴۲ به ۲۳ درصد نتیجه این اقدامات بود، بیکاری از قریب ۱۰ درصد به زیر ۸ درصد رسیده که نتیجه اقدامات دولت برای تکمیل بنگاه های راکد بوده است، تخصیص ارز به واردات کالاهای اساسی و تجهیزات تولید را دولت انجام داده است.
بهادری جهرمی تاکید کرد: اگر منابع لازم در جداول بودجه پیش‌بینی شود، از تمدید طرح کالابرگ استقبال می‌کنیم.
منبع : فارس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین