تاریخ انتشارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۷
plusresetminus
حزب الله: رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج از آغاز عملیات لوله‌گذاری و هدایت آب‌های سطحی خیابان انقلاب محله حصارک پایین در ادامه پروژه اصلاح و همسطح‌سازی پیاده‌روهای این خیابان خبر داد.
۰
کد مطلب : ۳۳۶۲۸۴
عملیات لوله‌گذاری و هدایت آب‌های سطحی خیابان انقلاب حصارک
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،علی فروغی با اشاره به بهسازی و نوسازی محیطی محلات، اظهار کرد: در راستای رویکرد عدالت محوری و محرومیت زدایی از مناطق محروم و کم برخوردار شهر کرج، به منظور بهسازی و مناسب‌سازی معابر و پیاده روها برای استفاده عموم همشهریان، به خصوص معلولین و ناتوانان جسمی و حرکتی اقدامات مناسبی آغاز شده است.
وی افزود: در اواخر سال گذشته پروژه اصلاح و همسطح‌سازی پیاده‌روهای خیابان انقلاب از ابتدای خیابان تا میدان دفاع مقدس به طول بیش از هزار و ۶۰۰ متر توسط عوامل اجرایی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج آغاز شده و تاکنون ۳ هزار و ۸۵۰ مترمربع کفپوش در این پروژه مورد استفاده قرار گرفته است.
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج بیان داشت: در تکمیل این پروژه، عملیات لوله‌گذاری به منظور هدایت آب‌های سطحی به طول ۴۳۰ متر در ضلع غربی خیابان انقلاب حدفاصل کوچه دهم تا میدان دفاع مقدس در حال اجرا است.
عملیات لوله‌گذاری و هدایت آب‌های سطحی خیابان انقلاب حصارک
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین