تاریخ انتشارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۹
plusresetminus
حزب الله:مشاور وزیر راه و شهرسازی گفت: به روزرسانی سامانه خودنویس در حال اتمام است و تا ساعات ۱۴ این سامانه و سامانه املاک و اسکان در دسترس قرار می‌گیرد.
۰
کد مطلب : ۳۳۶۲۵۸
سامانه املاک و اسکان تا ساعت ۱۴ در دسترس قرار می‌گیرد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،ساسانی مدیرعامل سامانه خودنویس و مشاور وزیر راه وشهرسازی در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه در حال حاضر سامانه املاک و اسکان از  دسترس خارج شده است، گفت: جهت ثبت نام در سامانه خودنویس باید تمامی اطلاعات در سامانه املاک و اسکان ثبت شود و با توجه به آنکه سامانه املاک و اسکان در حال به روزرسانی است بنابراین استفاده از این سامانه و ثبت قرارداد امکان پذیر نخواهد بود‌.
وی افزود: در حال حاضر  روند ثبت نام در سامانه خودنویس با استقبال قابل توجه همراه است به طوری که ثبت نام در این سامانه به ۲۸۹ هزار و ۷۱۱نفر رسیده و روز به روز و ساعت به ساعت بر این آمار اضافه می‌شود‌.
او تاکید کرد: ثبت قرارداد اجاره در سامانه خودنویس رشد ۴۱ درصدی داشته و با نزدیک شدن به فصل اجاره این قراردادها در حال افزایش است‌.
وی افزود: طبق اعلام مسئولان، به روزرسانی سامانه املاک و اسکان در حال اتمام است و تا ساعت ۱۴ سامانه در دسترس قرار می‌گیرد.
 
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین