تاریخ انتشارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۸
plusresetminus
حزب الله: معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با بیان اینکه قبلا برای برخی‌ حیاط خلوتی وجود داشت، گفت: مسائل مالی بیش از ۲ هزار شرکت در این دولت مشخص شد.
۰
کد مطلب : ۳۳۶۲۲۱
حسینی: مسائل مالی بیش از ۲ هزار شرکت در این دولت مشخص شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سیدمحمد حسینی درباره اقدامات دولت برای برخورد با فساد، اظهار کرد: مسائل مالی بیش از  ۲ هزار شرکت در این دولت مشخص شد. قبلا برای برخی‌ها حیاط خلوتی وجود داشت، اما وقتی شفافیت بوجود آید، مفسده کمتر می‌شود. رئیس جمهور قبلا در سازمان بازرسی کل کشور  و رئیس قوه قضاییه بودند و به این مسائل اشراف دارند و به همین جهت بازرس ویژه‌ای تعیین کرده و گزارش‌ها را به جد بررسی کرده و اگر نیاز با شد، برخورد می‌کنند. مهمتر از این برخوردها، در دولت فرایندها و رویه‌های فسادزا بررسی می شود که دیگر امکان سوءاستفاده از موقعیت‌ها نباشد و با ایجاد سامانه‌ها، روابط سالم‌تر می‌شود.
وی درباره اجرای وعده گشت ارشاد مدیران نیز گفت: هر گزارشی در این زمینه برسد، بلافاصله بررسی شده و اگر لازم باشد، برخورد می‌شود. دولت هیچ خط قرمز و ملاحظه‌ای ندارد که بی‌جهت بخواهد از افرادی دفاع کند. البته در انتخاب مدیران از ابتدا دقت می‌شود که آنها سابقه مالی خوبی داشته باشند و دنبال منافع شخصی نبوده و تمام وقت خود را وقف خدمت به مردم کنند.
حسینی با اشاره به اینکه گفت وگوی تلویزیونی رئیس‌جمهور در جهت تشریح شرایط کشور برای مردم مفید است، اظهار کرد: جلسه‌ای همراه معاون اول رئیس جمهور و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس داشتیم که انها ابهاماتی درباره تراز تجاری، تورم و نوسانات ارزی داشتند، اما وقتی برای آنها توضیحات لازم در زمینه مشکلات و اقدامات انجام شده،  ارائه شد، تفاهم خوبی بدست آمد. این گفت وگوها و اطلاع‌رسانی‌ها می‌تواند بسیار مفید باشد.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین