تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۰
plusresetminus
حزب الله: رسانه‌های صهیونیستی ادعا کردند این رژیم پیش‌نویس جدیدی را برای تبادل اسرا و آتش‌بس آماده کرده است.
۰
کد مطلب : ۳۳۱۱۱۵
پیش‌نویس جدید صهیونیست‌ها برای تبادل اسرا
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که تل آویو پیش نویس جدیدی از موضع رسمی خود در مورد واکنش حماس به پیشنهاد میانجیگران درخصوص طرح پاریس برای دستیابی به توافق آتش بس و تبادل اسرا آماده کرده است.
براساس گزارش شبکه کان رژیم صهیونیستی، تل‌آویو پیش نویس جدیدی را آماده کرده است که ممکن است به آتش بس و تبادل اسرا منجر شود. این شبکه ادعا کرد پیشنهاد جدید رژیم صهیونیستی نسبت به قبل انعطاف پذیری از خود نشان داده است.از سویی دیگر  بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی تصمیم گرفت با اعزام یک فرستاده به مذاکرات قاهره موافقت کند.
ازسویی دیگر منابع رژیم صهیونیستی بامداد سه‌شنبه فاش کردند که روسای سازمان اطلاعات خارجی (موساد)، سرویس امنیت داخلی (شاباک) رژیم صهیونیستی، سرتیپ نیتسان آلون مسوول پرونده اسرای اسراییل با ویلیام برنز رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) در قاهره دیدار می‌کنند.  این خبر درحالی منتشر می‌شود که مقامات جنبش مقاومت حماس پیش شرط هرگونه توافق برای تبادل اسیران صهیونیست را توقف کامل حمله به غزه و تضمین کشور‌های عربی و جامعه جهانی برای این کار اعلام کردند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین